Joanna Krupa

i

Autor: WBF

Joanna Krupa mówi do córki w dwóch językach. Dzięki temu Asha-Leigh pokocha Polskę?

2021-04-07 20:30

Niespełna 4 lata temu Joanna Krupa zakochała się, po uczy. Douglas Nunes skradł jej serce i sprawił, że zapragnęła dziecka. I tak półtora roku temu modelka została mamą. Asha-Leigh wychowuje się w willi w Los Angeles. I chociaż dziewczynka będzie dorastać z dala od Polski, mama stara się jej wpoić kulturę naszego kraju. Okazuje się, że Joanna krupa zwraca się do córki w dwóch językach.

Joanna Krupa wyemigrowała z rodziną do USA, gdy była bardzo młoda. Tam dorosła i zaczęła karierę. Mimo wszystko bardzo kocha Polskę i w ostatnich latach spędzała tu całkiem sporo czasu. Pracowała nad programem Top Model, ale nie tylko.

W końcu to w Polsce Joanna Krupa poślubiła Douglasa Nunesa. Bajkowa ceremonia odbyła się w Krakowie w 2018 roku. Niedługo później, bo w listopadzie 2019 modelka urodziła.

Joanna Krupa i Douglas Nunes zostali rodzicami dziewczynki, którą nazwali Asha-Leigh. I choć dziewczynka wychowuje się w Los Angeles, Joanna Krupa dba o jej kontakt z polską kulturą.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Joanna Krupa uczy córkę języka polskiego

Joanna Krupa i Douglas Nunes wychowują córkę w USA. Asha-Leigh ma niespełna dwa lata. Niestety przez trwającą na całym świecie pandemie koronawirusa dziewczynka nie ma zbyt wielu opcji na kontakt z polskimi korzeniami.

Jednak Joanna Krupa dba o to, by Asha-Leigh znała język polski. Ostatnio na Instagramie modelka opublikowała filmik, na którym słychać, że zwraca się do córki w dwóch językach.

Joanna Krupa - co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 9
Mama Joanny w USA przedstawia się jako Wendy, a naprawdę ma na imię...

Bardzo ważne jest dla mnie, by moja córeczka od samego początku mówiła w języku polskim i angielskim. Ja bardzo kocham Polskę, dlatego chciałabym zarazić tą miłością moją córeczkę od najmłodszych lat. Mój mąż rozmawia z nią po angielsku, ja za każdym razem jak coś mówię jej, to robię to w dwóch językach. Moja mama rozmawia z nią tylko po polsku.

Mówiła Joanna Krupa w rozmowie z Pudelkiem.

Modelka zdradziła także, że chętnie puszcza polskie piosenki, które Asha kocha. Gwiazda chciałaby, żeby jej córka mogła swobodnie rozmawiać, gdy przyjedzie do Polski.