Joanna Koroniewska pokazała zdjęcia z początku związku z Maciejem Dowborem! Zmienili się?

2019-09-18 13:43 kp
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Autor: WBF

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od miesięcy zdobywają serca fanów swoimi pełnymi humoru i dystansu wpisami na Instagramie! Małżeństwo wyrasta na najbardziej roześmianą parę polskiego showbiznesu, która zamiast kolejnych poprawionych przez grafików zdjęć, pokazuje swoje codzienne życie z przymrużeniem oka.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, choć świetnie dogadują się w życiu prywatnym, na Instagramie zaciekle ze sobą rywalizują! Aktorka i prezenter od dawna z dużym zaangażowaniem i humorem prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych, nie unikając przy tym prztyczków w nos w kierunku partnera. I za to uwielbiają ich fani, którzy czekają na kolejne ich zabawne wpisy.

Tym razem Joanna Koroniewska postanowiła udowodnić ostatecznie, że to ona jest tą piękniejszą połówką w jej związku z Maciejem Dowborem. Ma rację?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - początki związku

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub w 2014 roku, jednak znają się znacznie dłużej... i to właśnie zdjęcia z początków ich uczucia aktorka pokazała na swoim Instagramie. Cóż - widać, że czas im (a zwłaszcza jemu!) służy!

Od zawsze było wiadomo KTO w tym związku jest ponurakiem. 🤷‍♀️🤦‍♀️Dziękuję moja Kochana @annadowbor za przesłanie zdjęć, które zrobiły mi mój dzień. 😂😂😂✌️Nie dość, że się nic a nic nie zmieniłam (prawda moi Kochani??!), w przeciwieństwie do mojego partnera, to jeszcze ta JEGO za przeproszeniem zasromana twarz. 😶🤭 I wyjątkowo pucołowata buźka. 🤪😂😂No cóż jak to się mówi szlachetność zawsze się obroni. W KAŻDYM WIEKU. 😂😂😂Nie powinnam już dobijać @maciej_dowbor, ale spójrzcie na ostatnią fotkę i minę nieskalaną myślą.

- napisała aktorka pod fotkami:

Maciej Dowbor nie mógł pozostawić tego bez odpowiedzi i wyciągnął naprawdę ciężkie działa!

@joannakoroniewska twierdzi, że to ja mam niewyjściową gębę do zdjęć. Pamiętaj Joasiu , że internet nigdy nie zapomina. Wystarczyło 5 minut i mam takie hity, że boję się wracać do domu.😂Dobrze, że zabrakło mi czasu (i odwagi), bo nie miałbym już w ogóle po co do domu wracać.😜😂 Tak - ta dużo starsza Pani na zdjęciu to nie żadna ciocia tylko moja małżonka... wiele lat temu. Swoją drogą jaką przebiegłością musiałem się wykazać, widząc w tej kobiecie potencjał. 😂😂😂

No i proszę:

Dyskusję o niewyjściowych twarzach ostatecznie zamknęła jednak jego żona. Z tym zdjęciem po prostu nie można już wygrać...

Bawi Was dystans Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora?

NAJNOWSZE