Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to najweselsza polska para! Oto dowody [GALERIA]

2019-07-14 9:00

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazują na swoich Instagramach, że udane małżeństwo to... roześmiane małżeństwo. Aktorka i prezenter uwielbiają spędzać razem wolny czas i za każdym razem znajdują powody, by zdrowo się pośmiać. Ich fani uwielbiają obserwować nowe zdjęcia z ich Instagramu, bo to zdrowa dawka pozytywnej energii. Zobaczcie sami!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie są stałymi bywalcami ścianek - próżno szukać też skandali z ich udziałem w tabloidach. Małżeństwo ma za to spore grono fanów, które z niecierpliwością czeka na każdą kolejną fotkę na ich Instagramach. Dlaczego? Zobaczcie sami!

Czy Joanna Koroniwska i Maciej Dowbor to najbardziej wyluzowana para w polskim showbizie? Aktorka i prezenter uwielbiają spędzać razem aktywnie czas i nie wrzucają do sieci wyretuszowanych fotek - zamiast tego chętnie żartują z samych siebie i pokazują, że daleko im do życia celebrytów.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor najbardziej wyluzowanym polskim małżeństwem

Przypomnijmy, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub w grudniu 2014 roku. Para doczekała się dwóch córek - Janiny i Heleny.

Zobaczcie, jak uroczą są parą!

NAJNOWSZE