"Porysowana" suknia Wieniawy, dekolt Kubickiej i inne kreacje z gali Kobieta Roku Glamour!

2019-09-18 9:47 nk
Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2019
Autor: TRICOLORS/East News

Na gali Kobieta Roku Glamour gwiazdy zaprezentowały się w gorących stylizacjach! Zdecydowanie najbardziej sexy była Sandra Kubicka, ale dekolt Weroniki Rosati i kiecka Julii Wieniawy też robiły wrażenie! Co jeszcze udało nam się cudem dojrzeć zza wielkich rękawów Jessiki Mercedes? Zobaczcie, jak wyglądały: Ola Domańska, Małgorzata Foremniak, Olga Bołądź, Kasia Dziurska czy Magda Lamparska!

Gala Kobieta Roku Glamour 2019 odbyła się we wtorek, 17 września w Warszawie. Pojawiło się na niej sporo gwiazd, dla których kolejna showbiznesowa impreza była świetną okazją do zapozowania na ściance w kolejnej wymyślnej kreacji.

Kobieta Roku Glamour - kto był najbardziej "glamour"?

Na gali Kobieta Roku Glamour nie zabrakło ciekawych stylizacji. Bez wątpienia jedną z tych, które najbardziej rzucały się w oczy, była kiecka Jessiki Mercedes, która miała wielkie bufiaste rękawy. W oczy rzucała się także przepiękna Sandra Kubicka, która kusiła sporym wycięciem na nodze i dużym dekoltem. Sporo pokazała również Weronika Rosati, której - musimy przyznać - bardzo ładnie w żółci! Tymczasem Julia Wieniawa, podobnie jak Kubicka, postawiła na biel, ale w nieco innym wydaniu - jej kreacja była krótka, ale z długim trenem, a uwagę przyciągały najbardziej... "dziecięce rysunki" na materiale!

Wisienką na torcie gali Kobieta Roku Glamour okazał się Krzysztof Zalewski, laureat nagrody Glamour w kategorii "Mężczyzna Roku". Odbierając nagrodę muzyk zdradził, że wkrótce bierze ślub! Krzysiek Zalewski niespodziewanie zadedykował swoje wyróżnienie narzeczonej, czyli Oldze Tuszewskiej.

Kobieta Roku Glamour 2019 - laureaci

Zwycięzcami plebiscytu Kobieta Roku Glamour 2019 zostali:

Kobieta Roku Glamour 2019: STYL
Jessica Mercedes Kirschner

Kobieta Roku Glamour 2019: BIZNES
Kasia Sokołowska

Kobieta Roku Glamour 2019: AKTYWIZM
Weronika Rosati

Kobieta Roku Glamour 2019: WELLBEING
Paulina Klepacz i Aleksandra Nowak

Kobieta Roku Glamour 2019: POPKULTURA
Karolina Bruchnicka

Kobieta Roku Glamour 2019: Mężczyzna Roku Glamour
Krzysztof Zalewski

Zobaczcie zdjęcia z gali! Kto wyglądał najlepiej?

NAJNOWSZE