Joanna Koroniewska

i

Autor: WBF

Córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w szpitalu! "Walczymy dalej!"

2021-07-04 13:02

Joanna Koroniewska ma za sobą dzień pełen emocji. Nie wszystkie niestety były pozytywne. Gwiazda została nagrodzona podczas gali Hasztagi Roku. Jednak nagrodę odbierał w jej imieniu Maciej Dowbor. Okazuje się, że w tym czasie Joanna Koroniewska była w szpitalu z młodszą córką!

Joanna Koroniewska w ostatnim czasie bardzo zwiększyła swoją aktywność na Instagramie. Nie tylko dzieli się z obserwatorami życiem codziennym, ale także różnymi przemyśleniami. Ostatnio wywołała prawdziwą wojnę, poruszając temat braku stanika.

Żeby umilić obserwatorom trudny czas pandemii koronawirusa Joanna Koroniewska i jej mąż, Maciej Dowbor organizują na Instagramie Domówki u Dowborów.

Działanie aktorki na Instagramie zostało docenione podczas gali Hashtagi Roku. Jednak w jej imieniu nagrodę odbierał Maciej Dowbor. W tym czasie Joanna Koroniewska była w szpitalu z młodszą córką!

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora była w szpitalu

Joanna Koroniewska podzieliła się z fanami refleksją co do ostatnich chwil. Gwiazda ma za sobą mnóstwo emocji.

Dalej aktorka podziękowała swojemu mężowi. Jej zdaniem Maciej Dowbor "to fajny gość". Joanna Koroniewska nie kryła też radości z faktu, że w końcu mogą razem pracować.

Na końcu doceniła również swoich obserwatorów.

Gratulujemy i życzymy zdrowia małej Heli!

Dwa dni temu bym nie pomyślała, że spotka mnie AŻ tyle emocji przez niemal jeden dzień. [...] Okazało się po wczorajszej gali, że dostałam zaszczytną nagrodę Influencer roku! ❤️‍?? I niestety nie mogłam tam być. Bycie mamą nie jest łatwe. Bycie mamą to ciągła walka kompromisów. Ale Wiem jedno, że NIC nie dzieje się w życiu przypadkiem.

Uważam, że TO jest fantastyczne miejsce i absolutnie nie pozwolę obniżać jego wartości. Mogę tutaj być sobą. W 100 procentach. Mało tego mogę to robić tak jak JA tego chcę. TO MIEJSCE MA WIEKA SIŁĘ! Dajemy ją sobie nawzajem KAŻDEGO DNIA! Teraz z pewnością ja potrzebuję jej od Was! ✊?Walczymy dalej! ?‍?‍?❤️Dziękuję za tysiące wiadomości w DM-ach. KOCHAM!

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobacz też: