Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na pikantnym wideo. Rodzice to znają!

2021-10-02 14:58 es
Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor
Autor: WBF Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to małżeństwo, które cieszy się wielką sympatią. Odkąd wystartowali z własnym kanałem na YouTube oraz Domówkami, ich popularność poszybowała w górę! Para często wrzuca do sieci zabawne filmiki ze swoim udziałem. Tym razem pokazali się na pikantnych ujęciach...

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są znani w show-biznesie od lat. On prezenter, ona aktorka. Jednak ostatnio stali się youtuberami i influencerami. Uruchomili swój kanał - Dowbory Be Happy. Na Instagramie urządzają Domówki, na których online spotykają się z innymi gwiazdami. To przyniosło im sporą popularność i sympatię.

Para często publikuje w sieci zabawne filmiki ze swoim udziałem. Te, które wstawili z okazji rozpoczęcia roku szkolnego to hit! Teraz mamy kolejne zabawne nagrania...

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: Romantyzm kontra rzeczywistość

Wychowywanie dzieci to ciężka praca, pełna wyzwań i wyrzeczeń. Nie ma też czasu na odpoczynek, czy czas dla siebie. Oczywiście, "uśmiech bombelka" wszystko rekompensuje, ale pewnie wszyscy rodzice marzą czasem o weekendzie tylko we dwoje.

Na nowym nagraniu Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazują, jak wygląda romantyczny wypad, gdy ma się dzieciaki. Oboje w pokoju hotelowym, w szlafrokach. Maciej Dowbor podaje żonie do łóżka kieliszki i tajemnicze przekąski. Gdy zaczynają się całować... No właśnie... Wszyscy rodzice to znają!

- Wy jesteście cudowni.❤️ z takim luzem i bez zadęcia w tym przekolorowanym instagramie.

- Romantyzm kontra rzeczywistość 😂

- 😂😂😂 nic dodać nic ująć 😂😂😂

- Jesteście niesamowici-Maciuś jakie ruchy 😂😍

Czytamy w komentarzach.

QUIZ: Joanna Koroniewska i Maciej dowbor. Jak dobrze ich znasz?

Pytanie 1 z 6
W którym roku Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub?
NAJNOWSZE