wyznanie

Joanna Horodyńska w szczerym wyznaniu. "Domu już nie ma"

2024-06-24 15:25

Joanna Horodyńska zasłynęła jako krytyk modowy. Często jej opinie były bezwzględne, chociaż na co dzień jest bardzo wrażliwą osobą. Z okazji Dnia Ojca postanowiła opublikować szczere wyznanie. O co dokładnie chodzi?

Joanna Horodyńska to polska modelka, stylistka telewizyjna oraz krytyk mody. Poprowadziła wiele programów telewizyjnych oraz zagościła w nich jako stylistka. Zasłynęła ze swoich nieprzeciętnych i bezwzględnych opinii na tematy modowe. Na co dzień jest jednak bardzo wrażliwą i sympatyczną osobą. Postanowiła podzielić się z fanami szczerym wyznaniem. Zrobiła to z okazji Dnia Ojca. Jej słowa poruszyły wielu fanów i internautów.

Joanna Horodyńka przechadzała się w bikini po śniegu. 47-latka imponuje figurą

Joanna Horodyńska w szczerym wyznaniu

Celebrytka nie wypowiada się zbyt chętnie na tematy życia prywatnego, szczególnie w przestworzach social mediów. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Na swoim Instagramie napisała smutne wyznanie. Wszystko z okazji Dnia Ojca. "Dzień taty. Jedno z ostatnich zdjęć z tatą. Dziś znalezione. Zrobione jeszcze przed domem dziadków. Domu też już nie ma. Ostatnio tęsknie znowu bardziej. Niby czas leczy rany? To raczej nie działa. Nie wiem czy kiedyś przyjdzie dzień pogodzenia się z tym. Za mało czasu razem, za mało śmiechu i za mało rozmów. Wszystkiego za mało" - czytamy na jej InstaStory. O swoim ojcu wspominała już kilkukrotnie w wielu wywiadach. Był dla niej naprawdę ważny. "Tak, jestem z nim bardzo związana, martwię się o ojca. Czasami, kiedy mam dużo pracy, tata przyjeżdża na kilka dni do Warszawy, żeby ze mną pobyć. Opiekujemy się sobą nawzajem. Mama jest moim kompanem w różnych podróżach, łączy nas miłość do opery" - mówiła w jednym z wywiadów dla "Vivy!". Dziś jej taty niestety nie ma. Pozostały tylko piękne wspomnienia i miłość w jej sercu, aż do końca życia.

Tata na wagę złota! Te prezenty sprawią radość każdemu ojcu

Joanna Horodyńska urodziła się 30 listopada w 1975 roku w Tychach. Jest polską modelką i stylistką. Pracowała i pracuje przy programach telewizyjnych, takich jak: "Pieprz", "Miasto kobiet", "You Can Dance", "Dzień dobry TVN" czy "Shopping Queen".

Synek Idy Nowakowskiej wystrojony jak ta lala. Paryski szyk na polskiej ulicy. Mamy zdjęcia
Listen on Spreaker.