Joanna Gapińska

i

Autor: EAST NEWS/Dzien Dobry TVN/KAMIL PIKLIKIEWICZ

Joanna Gapińska - wiek, wzrost, mąż, dzieci, dom, Miss Polonia, praca, Instagram, Facebook

2022-04-07 16:03

Joanna Gapińska to popularna polska modelka, która wiele lat temu zdobyła tytuł Miss Polonia. Przez lata kariery wielokrotnie pojawiała się na salonach. Mimo tego wiele osób wciąż nie wie, kim jest Joanna Gapińska. Postanowiliśmy zgromadzić najważniejsze informacje na jej temat w jednym miejscu.

Joanna Gapińska to znana polska modelka. Wiek, wzrost, mąż, dzieci, dom, Miss Polonia, praca, Instagram, Facebook to informacje, których najczęściej internauci szukają na temat gwiazdy, którą Polacy znają między innymi z wygranej w konkursie Miss Polonia. To właśnie te frazy najczęściej pojawiają się w Google obok jej nazwiska. Postanowiliśmy zapisać najważniejsze ciekawostki na temat Joanny Gapińskiej. Znajdziesz je niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Karolina Bielawska wypełnia obowiązki Miss World. Uzbierała pokaźną sumę pieniędzy na pomoc Ukrainie

Joanna Gapińska - wiek

Joanna Gapińska urodziła się 10 marca 1968 roku w Szczecinie. W 2022 roku skończyła 54 lata.

Joanna Gapińska - wzrost

Joanna Gapińska jest modelka, co oznacza, że jest wysoka. Według danych dostępnych w internecie ma 170 cm wzrostu.

Finał Miss World

Joanna Gapińska - mąż

Joanna Gapińska od wielu lat jest mężatką. Jej mężem jest Mark Kulas.

Joanna Gapińska - dzieci

Modelka razem z mężem doczekała się dwóch synów - Marka Jr. i Christiana.

Joanna Gapińska - dom

Joanna Gapińska wiele lat temu przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Media podają, że jest milionerką i mieszka w prawdziwej willi.

Joanna Gapińska - Miss Polonia

Tytuł Miss Polonia Joanna Gapińska zdobyła w 1988. W tym samym roku bez sukcesu wzięła udział w konkursie Miss World, a rok później poleciała na Miss Universe, gdzie zdobyła tytuł III Wicemiss.

Joanna Gapińska - praca

Joanna Gapińska przez wiele lat pracowała jako modelka na kontraktach międzynarodowych. Po przeprowadzce do USA zaczęła pracować jako projektantka wnętrz.

Joanna Gapińska - Instagram, Facebook

Czy Joanna Gapińska ma konto na Instagramie lub Facebooku? Okazuje się, że nie. Choć aktualnie wiele gwiazd używa portali społecznościowych, Joanna nie zdecydowała się na ich prowadzenie.