Jessie J pokazała zdjęcia z Channingiem Tatumem! Są piękną parą

2019-07-03 10:28
Jessie J i Channing Tatum
Autor: SplashNews.com/East News; CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Choć Jessie J i Channing Tatum są już oficjalnie parą od wielu miesięcy, wciąż nie mieliśmy okazji oglądać ich razem. Para bardzo dba o swoją prywatność i nie wystawia się paparazzim "na pożarcie"... również na Instagramach aktora i wokalistki próżno było dotąd szukać zakochanych fotek. W końcu mamy jakiś postęp!

Channing Tatum i Jessie J to dziś jedna z najbardziej tajemniczych par show biznesu! Wokalistka i aktor zaczęli spotykać się w ubiegłym roku, krótko po tym, jak Channing rozstał się z żoną, Jenną Dewan. Początkowo nieśmiało, później celebryci spędzali ze sobą coraz więcej czasu, by dziś być już jak papużki-nierozłączki!

Jednocześnie Channing Tatum i Jessie J bardzo mocno dbają o swoja prywatność. Choć para publikowała dotąd zdjęcia, w których żartobliwie nawiązywała do swojego związku, nie zdecydowała się dotąd na wspólną, romantyczną fotkę. W końcu sytuację tę przełamała autorka hitu Price Tag!

Jessie J i Channing Tatum na wspólnym zdjęciu

Wokalistka opublikowała na Insta Story dwa czarno-białe zdjęcia, na której siedzi na kanapie wtulona w ukochanego. Obserwacje w związku z tym mamy dwie: po pierwsze - pięknie razem wyglądają, a po drugie - Channing bardzo wyprzystojniał w tym związku!

Jaki będzie kolejny etap ich relacji? Wiadomo, że para razem mieszka, a Channing Tatum zdążył już poznać swoją nową dziewczynę z dziećmi. Jessie J nie ukrywa też, że marzy o założeniu rodziny - gwiazda walczy z bezpłodnością, a według lekarzy szanse na ciążę są w jej przypadku bardzo niskie. Wokalistka zapowiedziała już, że jest w takim razie gotowa na adopcję lub skorzystanie z surogatki.

Zobaczcie wspólne zdjęcia Channinga Tatuma i Jessie J!

Jessie J i Channing Tatum
Autor: Instagram/ Jessie J
Jessie J i Channing Tatum
Autor: Instagram/ Jessie J
NAJNOWSZE