Jessie J pisze o "niezdrowej miłości". Channing Tatum nie będzie zadowolony

2020-10-29 17:03 es
Jessie J
Autor: Invision/Invision/East News

Przez dwa lata z małymi przerwami Jessie J i Channing Tatum byli parą. Zagraniczne media już pół roku temu podały informację, że się rozstali. Jednak dopiero niedawno Jessie J oficjalnie to potwierdziła. Od tamtej pory wokalistka publikuje w swoich social mediach różne teksty m.in. o niezdrowej miłość. Czy Channing Tatum już widział jej wpisy?

Jessie J i Channing Tatum byli parą przez niemal dwa lata. W międzyczasie kilka razy się rozstawali. Pół roku temu Us Weekly poinformował, że ich drogi rozeszły się na dobre. Przez długi czas żadne z nich nie komentowało tych doniesień. W końcu 20 października Jessie J oficjalnie potwierdziła, że Channing Tatum nie jest już jej chłopakiem.

Teraz Jessie J publikuje wiele wpisów m.in. o niezdrowej miłości. Czy ich adresatem jest Channing Tatum?

Starsza pani musi skoczyć | ESKA XD - Coś dobrego #8

Jessie J pisze o niezdrowej miłości

W ostatnim czasie Jessie J zaczęła publikować w swoich social mediach wiele wpisów na temat miłości i relacji. Ostatnio zacytowała brytyjskiego pisarza Jaya Shetty'ego.

Niezdrowa miłość ma miejsce, gdy dwoje ludzi oczekuje od siebie nawzajem rozwiązania problemów innych. Zdrowa miłość jest wtedy, gdy dwoje ludzi przyznaje się do swoich problemów i rozwiązuje je, wspierając się nawzajem.

Czy to aluzja do Channinga Tatum?

Jessie J opublikowała również zdjęcie billboardu, na którym napisano:

Twoja energia jest Twoim największym atutem. Chroń to gówno.

Coś nam mówi, że kolejny album Jessie J będzie o rozstaniu...

NAJNOWSZE