Ciężarna Emily Ratajkowski w samych skarpetkach "poznaje nowe ciało". Promienieje!

2020-10-28 19:03 es
Emily Ratajkowski
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Emily Ratajkowski niedawno ogłosiła, że jest w ciąży. To 20. tydzień, a więc ciało modelki zdążyło się już sporo zmienić. Gwiazda poznaje je na nowo, w swoim stylu. Naga Emily Ratajkowski robi sobie zdjęcia w lustrze.

Emily Ratajkowski wszystkich zaskoczyła decyzją o ciąży. W poniedziałek modelka ogłosiła, że spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Jego ojcem jest mąż Emily Ratajkowski, Sebastian Bear-McClard.

Zupełnie nowa sytuacja nie wpłynęła na zwyczaje modelki. Emily Ratajkowski poznaje swoje nowe ciało w typowy dla siebie sposób. Pozując nago!

ESKA XD #007

Naga Emily Ratajkowski poznaje swoje ciało

29-letnia Emily Ratajkowski jest w ciąży. Modelka oczekuje narodzin pierwszego dziecka. Cały świat o radosnej nowinie dowiedział się niedawno. Tymczasem ciało Emily Ratajkowski zdążyło już się przygotować do nowej roli. Idealnie płaski brzuch zastąpiły ciążowe krągłości.

Jestem zbyt pokorna, aby mieć fałszywe pojęcie o kontroli. Jestem całkowicie i niezaprzeczalnie bezradna, jeśli chodzi o prawie wszystko, co dotyczy mojej ciąży: jak zmieni się moje ciało, kim będzie moje dziecko.

Pisała na instagramie Emily Ratajkowski.

Gwiazda uczy się swojego ciała na nowo, w swoim stylu. Naga Emily Ratajkowski pozuje przed lustrem. Pod zdjęciem modelki w samych skarpetkach posypały się gratulacje. Hotplota.pl do nich dołącza i życzy zdrowia i bezpiecznego rozwiązania!

NAJNOWSZE