Jessie J zapozowała zupełnie NAGO. Tak świętuje 33. urodziny

2021-04-02 13:06 kp
Jessie J
Autor: Invision/Invision/East News

Jessie J dołączyła z okazji swoich urodzin do grona gwiazd, które pokazały się na Instagramie całkowicie nago. Wokalistka swoje 33. urodziny świętuje już z nowym chlopakiem, Maxem Pham Nguyenem - w ubiegłym roku gwiazda rozstała się z Channingiem Tatumem. Zobaczcie, jak prezentuje się zupełnie nago!

Wiosną 2019 roku Jessie J zaczęła oficjalnie spotykać się z Channingiem Tatumem. Para szybko stała się ulubieńcami fanów, a ich wspólne zdjęcia na Instagramie, choć pojawiały się wyjątkowo rzadko, wzbudzały wśród internautów sporo entuzjazmu. Jessie J właśnie przy Channingu uwierzyła, że może zostać mamą - gwiazda nie ukrywa, że lekarze nie dają jej wielkiej nadziei na zajście i utrzymanie ciąży. Wokalistka i aktor zmagali się jednak z wieloma kryzysami i w końcu rozstali się rok temu.

Swoje 33. urodziny, które przypadały pod koniec marca, Jessie J świętowała już w towarzystwie nowego chłopaka. Gwiazda od niedawna spotyka się z tancerzem Maxem Pham Nguyenem i zdążyła już pokazać ich pierwsze wspólne zdjęcia.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Jessie J nago

Czy to właśnie nowy chłopak Jessie J namówił ją do zrobienia nagiej fotki? Z okazji 33. urodzin wokalistka zapozowała do całkowicie nagiego selfie w lustrze, na którym możemy zobaczyć jej świetną figurę.

33 🦩

- podpisała krótko.

Jak Wam się podoba?

NAJNOWSZE