Jessie J i Channing Tatum wrócili do siebie! "Są bardzo szczęśliwi"

2020-01-23 15:45 kp
Jessie J i Channing Tatum
Autor: Rex Features/East News

Takie obroty sprawy po rozstaniach bardzo lubimy! Gdy w grudniu 2019 roku świat obiegła informacja o rozstaniu Jessie J i Channinga Tatuma, ich fani nie kryli zawodu. Wokalistka i aktor sprawiali wrażenie idealnie dobranej pary - oboje bardzo cenią swoją prywatność i kierują się tymi samymi wartościami. Szczęśliwie, w porę to zrozumieli :)

Kryzys zażegnany! Jessie J i Channing Tatum po kilku tygodniach rozłąki znów wpadli sobie w ramiona i mamy nadzieję, że tym razem na dobre. Jak donoszą znajomi pary, wokalistka i aktor wrócili do siebie po grudniowym rozstaniu.

Pierwsze wskazówki, że rozstanie Channinga Tatuma i Jessie J może nie być ostateczne, pojawiły się w połowie stycznia. Wtedy też fani przyłapali celebrytów w towarzystwie córki Channinga w... sklepie meblowym.

Channing Tatum i Jessie J znowu razem

Tymczasem jak zdradził informator E! News, dziś Channing Tatum i Jessie J są już oficjalnie razem.

Minęło kilka tygodni i ostatecznie zdecydowali, że naprawdę im na sobie zależy. Wydają się bardzo szczęśliwi, że znów spędzają razem czas. W zeszłym tygodniu Jessie mieszkała w domu Channinga. Są bardzo trzpiotowaci w swoim towarzystwie

- czytamy.

Oczywiście znając zarówno Jessie J, jak i Channinga Tatuma, nie powinniśmy spodziewać się w najbliższym czasie wspólnych gorących fotek na Instagramie. Tak czy inaczej - gratulujemy!

Wyświetl ten post na Instagramie.
🌱🌞🌑 Post udostępniony przez J E S S I E . J (@jessiej)
NAJNOWSZE