Jessica Simpson opowiedziała o spotkaniu z kobietą, która MOLESTOWAŁA JĄ SEKSUALNIE!

2020-07-30 20:38 nk
Jessica Simpson
Autor: Instagram.com/jessicasimpson

Jessica Simpson opowiedziała w swojej autobiografii o traumie, związanej z molestowaniem seksualnym, jakiego doznawała w dzieciństwie ze strony córki przyjaciela rodziców. Po latach piosenkarka spotkała się z oprawczynią. Co się wtedy wydarzyło? Zachowanie gwiazdy może zaskoczyć...

Jessica Simpson rok 2020 może zaliczyć do tych najbardziej wyjątkowych. I to nie tylko dlatego, że właśnie skończyła 40 lat i po długim czasie zmieściła się w 14-letnie jeansy sprzed wszystkich trzech ciąż...

Jessica Simpson o molestowaniu w dzieciństwie

Na początku lutego 2020 Jessica Simpson wydała książkę ze wspomnieniami. W dziele zatytułowanym Open Book opisała między innymi to, jak w dzieciństwie była molestowana seksualnie. Piosenkarka miała 6 lat, kiedy rozpoczął się jej dramat. Oprawczynią dzisiejszej gwiazdy miała być córka przyjaciela rodziców, z którą Jessica spała w jednym łóżku podczas rodzinnych wizyt z noclegiem.

O tym, jak poradziła sobie z traumą sprzed lat, celebrytka opowiedziała szerzej w podcaście Katherine Schwarzenegger Pratt, The Gift of Forgiveness.

Powiedzmy około ośmiu lat temu skonfrontowałam się z nią. Poszłam do niej i po prostu powiedziałam: "Wiem, że ty wiesz, co się działo i wiem, że ty też byłaś wykorzystywana, bo ona ona była molestowana przez starszego faceta. Generalnie on też zawsze tam był w domu. Mnie nigdy nie dotknął, ale molestował ją, a potem ona przychodziła do mnie i robiła te rzeczy mnie. W tak wielu aspektach żal mi jej było i pozwalałam na to molestowanie.

- wyjawiła Jessica Simpson. Gwiazda poradziła też kobiecie, która ją molestowała, że "powinna chyba z kimś porozmawiać", by i ona poradziła sobie z traumą z tamtych lat.

Do spotkania doszło w okresie, gdy piosenkarka rozwodziła się z Nickiem Lachey'em i uczyła się siebie na nowo.

Byłam w tym miejscu, w którym żyłam w celibacie i w podróży do poznania siebie i wiedziałam, że nie mogę iść na przód, dopóki jej tego nie powiem.

- wyjaśniła gwiazda.

Po premierze książki Jessica Simpson ponownie skontaktowała się ze swoją oprawczynią.

Wysłałam jej nawet książkę i powiedziałam jej, że mam nadzieję, iż to przyniesie uzdrowienie.

- dodała.

Szlachetny gest?

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE