Jessica Simpson skończyła 40 lat i ZMIEŚCIŁA SIĘ w jeansy sprzed wszystkich trzech ciąż!

2020-07-10 19:45 nk
Jessica Simpson
Autor: www.instagram.com/jessicasimpson

Jessica Simpson ma za sobą trzy ciąże. Po każdej z nich piękna aktorka miała sporą nadwagę. Obecnie gwiazda może pochwalić się sylwetką, jaką miała aż 14 lat temu! To naprawdę fantastyczny prezent, jaki gwiazda zrobiła sobie w sam raz na 40. urodziny! Jessica Simpson wygląda super HOT! Nawet w kilkunastoletnich jeansach! ;)

Jessica Simpson od prawie 10 lat jest związana z Erikiem Johnsonem, z którym ma troje dzieci. Ostatnie z nich, córeczkę Birdie Mae, aktorka urodziła 19 marca 2019.

Po wszystkich trzech ciążach Jessica Simpson miała sporą nadwagę, jednak właśnie w czasie tej ostatniej przytyła najwięcej. Gwiazda ostro wzięła się za siebie i kilka miesięcy temu zaprezentowała fanom nową, mocno odchudzoną wersję siebie - lżejszą o 45 kilogramów!

Jessica Simpson HOT 40!

10 lipca 2020 Jessica Simpson skończyła 40 lat. Z tej okazji celebrytka postanowiła pochwalić się kolejnym sukcesem w walce o wymarzoną figurę. Aktorka zmieściła się w 14-letnie jeansy! Ostatni raz wchodziła w nie jeszcze przed wszystkimi trzema ciążami!

Trzymałam te stare jeansy True Religion w swojej szafie przez 14 lat (nie wyolbrzymiam!). Pomyślałam, że skoro "3" z przodu mam jeszcze tylko przez kilka godzin, dam im kolejną szansę. I witaj, 40, tak miło mi cię poznać

- napisała szczęśliwa Jessica Simpson na Instagramie.

Jej figura robi wrażenie?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE