Jessica Mercedes: Veclaim, kariera, pieniądze. Sprawdź, czy dobrze ją znasz [QUIZ]

2020-06-06 9:00 es
Jessica Mercedes
Autor: WBF

Jessica Mercedes jest jedną z niewielu polskich blogerek, którym udało się odnieść prawdziwy sukces. Niestety, ostatni skandal z marką Veclaim, zostawił paskudną rysę na wizerunku Jess. Czy pamiętacie jeszcze o jej udanych projektach?

Jessica Mercedes to dziś jedna z najbardziej rozpoznawalnych, polskich blogerek. Przez lata pracowała na swój sukces. Chociaż znana jest głównie z social mediów, to Jessica Mercedes dawno temu wyszła poza internet.

Blogerka może się pochwalić imponującymi kontraktami oraz sukcesami. Jessica Mercedes stworzyła rozpoznawalną markę. Jednak w ostatnim czasie jej drogocenny wizerunek przeżywa prawdziwy kryzys.

Marka Veclaim, której właścicielką jest Jessica Mercedes podpadła klientom i to poważnie. Okazało się, że basicowe T-shirty, wbrew zapewnieniom Jess wcale nie są szyte w Polsce. Koszulki wyprodukowała firma Fruit of the Loom, słynąca z niskich cen.

Czy Jessica Mercedes ma szanse wyciszyć ten kryzys wizerunkowy? Oszustwo przykryło wszystkie jej dotychczasowe osiągnięcia. A czy Wy pamiętacie jeszcze cokolwiek na temat Jessiki Mercedes, poza ostatnim skandalem?

Zobacz tez:

NAJNOWSZE