Jessica Mercedes zjadła zęby na biznesie. Czy koszulki i afera metkowa pogrążą jej sklep?

2020-06-03 14:38 mw
Jessica Mercedes
Autor: WBF

Tak zwana "afera metkowa" z koszulkami Veclaim w roli głównej nie schodzi z czołówek polskich serwisów. Jessica Mercedes, czyli twarz marki Veclaim, musi tłumaczyć się z oskarżeń o oszukiwanie klientów. Sprawą sklepu blogerki zainteresował się też UOKiK - wygląda więc na to, że sytuacja jest poważna. Wiele osób uważa, że Jessica Mercedes zjadła zęby na biznesie modowym, ale czy wyjdzie obronną ręką z obecnego kryzysu wizerunkowego?

Od kilku dni Jessica Mercedes i jej sklep Veclaim nie schodzą z ust wielu internautów - w tym także najwierniejszych fanów jednej z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Koszulki z metkami innych producentów okazały się problemem znacznie poważniejszym, niż początkowo mogło się wydawać. Sklep Jessiki Mercedes ma już nie tylko problem wizerunkowy - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) poinformował niedawno na swoim Twitterze, że sprawdzi, czy mogło dojść do wprowadzenia klientów w błąd.

JESSICA MERCEDES W OPAŁACH

Czy popularna modelka poradzi sobie z obecnym kryzysem wizerunkowym?

Jessica Mercedes stara się wyjaśnić fanom swoje stanowisko w sprawie tak zwanej "afery metkowej". Pod koniec maja na Instagramie gwiazdy pojawiło się oświadczenie, w którym blogerka stwierdza:

Wiecie, że najważniejsze dla mnie jest bycie fair wobec Was. To razem z Wami tworzę od lat wszystkie swoje projekty.
Dlatego odnoszę się do wczorajszej sytuacji – nie chcę, by pozostały jakiekolwiek niedomówienia.
Przede wszystkim, DNA marki VECLAIM od początku jej istnienia jest pokazanie, że tu, w Polsce możemy tworzyć rzeczy wyjątkowe, na światowym poziomie. Że potrafimy bawić się stylem i kształtować trendy. Postawiłam na to, bo wierzę, że warto i trzeba wspierać polski biznes związany z modą, że warto budować markę polskich rzeczy na świecie. Tak jest i tak pozostanie

Jak dotąd to ostatni duży post na Instagramie Jessiki. Ale nie oznacza to, że blogerka zamilkła.

Jessica Mercedes ponownie odezwała się do swoich fanów - tym razem na InstaStory.

Obiecałam wam, że pokaże wam kulisy naszej produkcji, i że będę wam wszystko teraz pokazywać, więc ruszamy

- oświadczyła gwiazda dodając, że nie zamierza się poddawać.

Wiecie, że jestem lwem, więc muszę działać

- stwierdziła Jessica Mercedes.

Na swoim InstaStory blogerka pokazała kilka screenów z wiadomościami od fanów wspierających ją w trudnych dla marki Veclaim chwilach. Jessica zapowiedziała też, że będzie działać dalej i zamierza pokazać "jak to wszystko działa".

Jak widać, Jessica Mercedes nie zamierza pozwolić, aby tzw. "afera metkowa" pogrążyła jej biznes. Myślicie, że wyjdzie z kryzysu obronną ręką?

Hotplota.pl: Jennifer Lopez robi zakupy za 2,6 mln dolarów;Matthew Perry w podwójnej masce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE