Jessica Mercedes dorwała Lucasa Bravo na czerwonym dywanie. Najpierw wspólne zdjęcie, potem seans Emily w Paryżu

2022-12-07 17:29 Joanna Dembek
Jessica Mercedes
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@jemerced Jessica Mercedes poleciała do Paryża

Jessica Mercedes spełniła swoje kolejne wielkie marzenie! W Paryżu bywa regularnie, ale tym razem pojawiła się na evencie, który z pewnością zapamięta na długo. Blogerka miała okazję, wspólnie z twórcami "Emily w Paryżu" obejrzeć nową serię, która już niebawem dostępna będzie na Netflixie. Co więcej na czerwonym dywanie spotkała Lucasa Bravo, z którym zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Zobaczcie również jej oszałamiającą kreację od znanej polskiej projektantki!

Jessica Mercedes to jedna z najprężniej działających influencerek w polskim show-biznesie. Jest zapraszana na największe światowe imprezy, a producenci znanych marek chętnie nawiązują z nią współprace. Blogerka ma dryg do zjednywania sobie ludzi, o czym świadczy chociażby liczba osób, które śledzą jej aktywność w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 917 miliona użytkowników i pewnie sama już się nie może doczekać, kiedy DOBIJE DO MILIONA!

Na jej profilu właśnie pojawiła się relacja prosto z Paryża, gdzie był kręcony trzeci już sezon uroczego serialu Emily w Paryżu, który 21 grudnia będzie miał swoją premierę na Netfliksie. Z tej okazji odbył się uroczysty event, na który zjechały się gwiazdy, takie jak: Lily Collins, Ashley Park, czy Lucas Bravo, którego polska influencerka zaczepiła na czerwonym dywanie.

Jessica Mercedes rozchwytywana na czerwonym dywanie w Paryżu!

Jessica Mercedes marzyła o współpracy z Netfliksem, a o ziszczeniu się tego marzenia powiedziała podczas lotu do Francji na premierę serialu Emily w Paryżu: "Afirmowałam sobie tę współpracę miesiąc temu i oto jestem w samolocie z Netflix. wohoooooo" - radowała się blogerka.

Na event założyła spektakularną kreację prosto od polskiej projektantki Gosi Baczyńskiej. W błękitnej, mieniącej się sukni wyglądała pięknie, przechadzając się po czerwonym dywanie, gdzie pozowała zaproszonym fotoreporterom. Po części wstępnej, cała ekipa filmowa, aktorzy i goście, wspólnie zasiedli w sali kinowej, gdzie obejrzeli trzeci sezon serialu, a po seansie przyszedł czas na bankiet. W międzyczasie Jessica dorwała Lucasa Bravo - odtwórcę roli Gabriela, który zawrócił w głowie głównej bohaterce. Jessica nie omieszkała zrobić sobie z aktorem zdjęcia, które opublikowała w social mediach.

Jessica Mercedes
Autor: Screen/Instagram/@jmerced Jessica Mercedes
Jessica Mercedes
Autor: Screen/Instagram/@jmerced Jessica Mercedes
Jessica Mercedes
Autor: Screen/Instagram/@jmerced Jessica Mercedes
Najbardziej ODJECHANE prezenty pod choinkę dla GEEKÓW | ESKA XD - Mobmania #63
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE