Jeśli Kylie Jenner i Travis Scott się rozstaną, będzie musiała mu płacić! Jak to możliwe?

2019-08-22 13:22
Travis Scott
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Kylie Jenner i Travis Scott nie są małżeństwem, a mimo to zdają się tworzyć bardzo zgraną i kochającą się parę. Od kiedy celebrytka i raper wspólnie wychowują małą Stormi, stali się sobie jeszcze bliżsi. Gdyby jednak w ich związku coś się popsuło, Travis nie zostanie na lodzie! Okazuje się, że w przypadku rozstania z ojcem swojego dziecka, Kylie Jenner będzie musiała mu płacić. I to sporo!

Kylie Jenner to najmłodsza miliarderka świata i z pewnością nie musi obawiać się o materialne bezpieczeństwo siebie i swojej rodziny. Co innego partner Kylie i ojciec jej dziecka. Co prawda Travis Scott odnosi pewne sukcesy jako raper, ale jego przychody nie mogą w żaden sposób równać się z pieniędzmi, jakie zarabia Jennerka.

Co stałoby się, gdyby związek Kylie i Travisa z jakichś powodów się popsuł?

Okazuje się, że muzyk nie musi się tym za bardzo martwić, bo w przypadku rozstania prawdopodobnie dostawałby pieniądze od swojej obecnej narzeczonej!

TRAVIS SCOTT MA SZANSĘ NA ALIMENTY OD KYLIE JENNER

Amerykański serwis Hollywood Life cytuje rozmowę z prawnikiem, który wyjaśnia, w jaki sposób na Kylie Jenner spoczywałby obowiązek płacenia alimentów ojcu swojego dziecka.

>> Elvis Presley ŻYJE? Oto DOWODY na największy przekręt w historii show biznesu! [PODCAST]

Gdyby Kylie rozstała się z Travisem, ten mógłby liczyć na zasądzenie stałej kwoty tzw. wsparcia na wychowanie dziecka!

Travis może poprosić o wsparcie na dziecko, ponieważ jego dochody są znacząco niższe, niż dochody Kylie. Miałby do tego prawo nawet, jeśli to Kylie otrzymałaby większą opiekę

- wyjaśnia David T. Pisarra, kalifornijski adwokat specjalizujący się w prawie rodzinnym.

Jak to możliwe?

Okazuje się, że często priorytetem dla sądu jest stworzenie dziecku równych warunków w obu domach rozstających się rodziców. Dziecko nie powinno czuć różnic pomiędzy warunkami, jakie zapewnia mu matka i tymi, które jest w stanie stworzyć ojciec.

>> Agnieszka Woźniak-Starak jest pod opieką psychologa i rodziców. "Cały czas płacze"!

Oczywiście gdyby zdarzyło się, że sąd nakazuje Kylie Jenner wypłacanie byłemu chłopakowi alimentów, ten musiałby wykazać, że pieniądze przeznacza faktycznie na poprawę warunków, w których podczas przydzielonego mu czasu opieki będzie przebywać dziecko. Krótko mówiąc - przeznaczenie kasy swojej ex na imprezy z kumplami raczej nie wchodzi w grę :)

Na szczęście póki co nic nie wskazuje na to, aby Kylie Jenner i Travis Scott mieli się rozstawać. Choć oboje nie spieszą się ze wzięciem ślubu, ich związek wydaje się dość stabilny i trwały.

I oby tak zostało!

ZOBACZ TEŻ:

Kim Kardashian. Posłuchaj jak powstały sekstaśmy z udziałem celebrytki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE