Jerzy Owsiak kiedyś i dziś. Jak wyglądał szef WOŚP 16 lat temu? [PORÓWNAJ ZDJĘCIA]

2019-01-11 13:10
Jerzy Owsiak - wiek. Jak wyglądał szef WOŚP 16 lat temu?
Autor: East News

Ile lat ma Jerzy Owsiak? Jak wiek szefa WOŚP wpłynął na jego wygląd? Zobaczcie stare zdjęcie Jurka Owsiaka i porównajcie z jedną z najnowszych fotek szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak bardzo zmienił się Owsiak przez ostatnie 16 lat?

Jerzy Owsiak już w niedzielę 13 stycznia poprowadzi kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szef WOŚP porwie Polaków do wspólnego pomagania już po raz 27!

Aż trudno uwierzyć, że od pierwszego finału WOŚP minęło aż tyle lat, prawda?

>> Jerzy Owsiak ujawnił zarobki. Ile zarabia szef WOŚP? "Nigdy nie narzekałem"

JERZY OWSIAK KIEDYŚ I DZIŚ. JAK BARDZO ZMIENIŁ SIĘ SZEF WOŚP?

Szef WOŚP urodził się 6 października 1953 roku, ma więc już 65 lat!

Pewnie wielu z Was powie, że to niemożliwe... A jednak! Choć trzeba przyznać, że Jerzy Owsiak wygląda znacznie młodziej - pewnie dlatego, że jest tak młody duchem :)

Dla wielu Jerzy Owsiak w ogóle się nie zmienia - a jeśli już, to wciąż na lepsze. Szef Orkiestry wciąż zaraża Polaków energią i z roku na rok widzimy tego efekty, choćby po rekordowych wynikach finałów WOŚP.

I tak już 27 rok... :)

Pamiętacie, jak dawniej wyglądał Jerzy Owsiak? Pewnie powiecie, że wciąż wygląda tak samo? :)

Porównajcie stare i nowe zdjęcia Jurka Owsiaka: pierwsze pochodzi sprzed 16 lat, a drugie zrobiono krótko przed 27. finałem WOŚP.

Wielki finał WOŚP 2019 odbędzie się już w niedzielę 13 stycznia. Przez cały ten dzień trwać będą licytacje i zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a przebieg finału śledzić możecie na żywo w telewizji TVN.

W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Hasło 27. finału WOŚP to "Gramy dla dzieci małych i bez focha".

NAJNOWSZE