Jennifer Lopez zachwycona swoją rolą, uczy córkę życia bez mężczyzn! „Tego muszę ją nauczyć”

2019-12-11 13:54 AM
Jennifer Lopez
Autor: SplashNews.com/East News

Jennifer Lopez niedawno wystąpiła w filmie Hustlers, gdzie razem m.in. z Cardi B zagrała tancerkę klubu go-go. Rola ta, tak się spodobała aktorce, że postanowiła wiele ze swojej postaci przenieść do swojego życia, a nawet do życia swojej córki. Oto czego chce jej nauczyć!

Jennifer Lopez nie miała stabilnego życia uczuciowego. Gwiazda wychodziła za mąż 3 razy, a teraz układa sobie życie u boku byłego baseballisty Alexa Rodrigueza. Jennifer jest świetnym przykładem na to, jak kobieta może poradzić sobie z różnymi przeciwnościami losu. Być może nauczona życiowymi doświadczeniami, świetnie zagrała w niedawnym filmie Hustlers, gdzie wcieliła się w rolę tancerki go-go. Lopez była pod wrażeniem Ramony w którą się wcieliła i jej siły. Zaczerpnęła z niej inspirację i marzy o tym, by wnieść do życia swojej córki wiele cech charakteru filmowej bohaterki.

„Uwielbiam to, że nigdy nie widujesz Ramony z mężczyzną. Wyjątkiem są sytuacje, gdy jest ona w klubie lub pracuje. Kiedy grasz określone role, uświadamiasz sobie wiele o sobie. Zawsze byłam romantyczką, a ta kobieta jest tego całkowitym przeciwieństwem. Tego właśnie muszę nauczyć moją córkę. Tego aspektu, że można to samemu zrobić. Kobiet się tego nie uczy przez cały czas”. – mówiła Jennifer, dodając, że chce, by jej córka wiedziała, że nie potrzebuje mężczyzny w życiu, by osiągnąć cel.

JENNIFER LOPEZ DOCENIONA ZA ROLĘ W FILMIE

Filmem zachwycona była nie tylko sama Jennifer Lopez, ale także fani. Sama J.Lo została nominowana do Złotego Globu za najlepszą aktorkę w roli drugoplanowej w filmie.

Widzieliście już ten film? Jak Wam się podoba podejście Jennifer Lopez?

NAJNOWSZE