Jennifer Lopez odtworzyła scenę z teledysku sprzed 20 lat! Jak wypadła? [WIDEO]

2021-01-24 16:00 RD
Jennifer Lopez
Autor: Rex Features/East News

Może niektórym z Was trudno w to uwierzyć, ale niedawno minęło 20 lat od wydania piosenki Jennifer Lopez “My Love Don't Cost a Thing”. Gwiazda z tej okazji postanowiła odtworzyć kultową scenę z teledysku do tego hitu. Zobaczcie i przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Jennifer Lopez jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek i aktorek na świecie. Gwiazda ma 50 lat, ale wiele osób zapytanych o jej wiek nie potrafi podać poprawnej odpowiedzi. Wszystko przez to, że JLo bardzo dba o siebie. Wychodzi z założenia, że jej ciało jest jej narzędziem pracy. To dlatego Jennifer Lopez jest bardzo częstym gościem na siłowni. Bardzo rzadko rezygnuje z treningu. Nie zrobiła tego nawet w święta Bożego Narodzenia. 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 22.01.2021

Nic więc dziwnego, że wiele osób zaskoczonych jest tym, że niedawno minęło już 20 lat od wypuszczenia hitu JLo “My Love Don’t Cost a Thing”. Nie znacie? Oto klip: 

I właśnie jedną ze scen tego klipu gwiazda postanowiła odtworzyć. Jak jej poszło? Efektami pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. 

NAJNOWSZE