Jennifer Lopez NAGO na okładce singla! Słynna pupa w całej okazałości

2020-11-26 9:26 kp
Jennifer Lopez
Autor: @KasperJoon / SplashNews.com/East News

Jennifer Lopez już od kilku dni coraz bardziej roznegliżowanymi zdjęciami zapowiadała fanom swój kolejny projekt, jednak okładka singla, jaką pokazała, to naprawdę coś wyjątkowego. J. Lo pokazała się na niej całkowicie nago, a główną rolę na zdjęciu gra jej... legendarna pupa! Zobaczcie, jak słynne krągłości Jennifer Lopez wyglądają naprawdę!

Jennifer Lopez doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest uważana za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Wokalistka skończyła w lipcu 51 lat i wciąż zachwyca figurą i kondycją, jakiej mogą pozazdrościć jej młodsze koleżanki. J. Lo uwielbia pokazywać się fanom na gorących zdjęciach, jednak okładka jej nowego singla to zupełnie nowa jakość!

Jennifer Lopez promuje właśnie nowy singiel In The Morning i wybrała do tego najbardziej sprawdzoną z metod - nagość!

Jennifer Lopez nago

Tym razem jednak zamiast zdjęć w seksownych bikini czy innych skąpych wdziankach, 51-letnia Jennifer Lopez zapozowała całkowicie nago. Gwiazda postanowiła podkreślić zwłaszcza swoją pupę, o której od lat krążą przecież legendy! Być może J. Lo jest przecież właścicielką najbardziej krągłych, naturalnych pośladków w świecie showbiznesu... I zdaje sobie z tego sprawę, dlatego dba o nie, jak tylko może!

Łatwo spodziewać się, jakie komentarze pojawiły się pod postem z nagim zdjęciem Jennifer Lopez. Piosenkarka zdobyła dawkę pochlebstw, która powinna wystarczyć jej na wiele tygodni :)

Zobaczcie TO zdjęcie!

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE