Jennifer Lopez pokazała zdjęcie z matką i córką. Są jak kopie!

2021-05-05 11:24 mm
Jennifer Lopez z córką Emme Muniz
Autor: Backgrid/East News

Jennifer Lopez uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet show-biznesu, a jej forma i figura od dawna wzbudzają zazdrość znacznie młodszych gwiazd. Jak ona to robi? Dbanie o formę i dobra dieta to nie wszystko – piosenkarce z całą pewnością pomagają też dobre geny. Widać to wyraźnie na najnowszym zdjęciu, na którym J.Lo pokazała się obok swojej mamy!

Jennifer Lopez skończy niedługo 52 lata, ale formy i figury zazdrości jej niejedna znacznie młodsza gwiazda. W czym tkwi sekret J.Lo? Czy to dobra dieta, czy może regularne wizyty na siłowni i wiadra wylanego potu? Pewnie obie te rzeczy. Ale nie można zapominać o jeszcze jednym szczególe: dobre geny!

Najnowsze zdjęcie na Instagramie Jennifer Lopez to najlepszy dowód na to, że urodę gwiazda odziedziczyła po matce!

Jennifer Lopez z matką i córką. Są jak kopie!

Na Instagramie J.Lo pojawiło się zdjęcie, które piosenkarka zrobiła sobie ze swoją 13-letnią córką Emme oraz matką, Guedalupe Rodriguez. Na fotce widzimy całą trójkę kobiet ustawionych jedna za drugą, w kolejności od najmłodszej do najstarszej.

Gdyby ktoś nie wiedział, jak wyglądają mama i córka Jennifer Lopez, mógłby pomyśleć, że jej najnowsze zdjęcie na Insta zostało zrobione w apce zmieniającej wiek. Matka i córka J.Lo wyglądają, jak jej starsza i młodsza kopia!

Zobaczcie sami...

Jennifer Lopez znów nie schodzi z czołówek serwisów plotkarskich na całym świecie. O gwieździe zrobiło się głośno, kiedy zerwała zaręczyny z Alexem Rodriguezem. J.Lo i jej narzeczony aż dwa razy przekładali ślub z powodu pandemii. Trzeciego razu nie było: wiosną 2021 roku para ogłosiła rozstanie!

Atmosferę wokół J.Lo podgrzały dodatkowo zdjęcia jej dawnego narzeczonego, zrobione pod domem piosenkarki! Ben Affleck również miał zostać mężem Jennifer Lopez, jednak para zerwała zaręczyny dosłownie na kilka dni przed planowaną uroczystością.

Czyżby teraz próbowali odbudować dawną relację?

>> Ben Affleck i Jennifer Lopez mają romans?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.04.2021
NAJNOWSZE