Jennifer Lopez i Ben Affleck

i

Autor: Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

Jennifer Lopez i Ben Affleck zerwali tuż przed ślubem. Oto historia ich związku!

2021-05-03 18:03

Jennifer Lopez i Ben Affleck odnowili swoje relacje. Niektórzy twierdzą, że to tylko powrót do starej przyjaźni, a inni, że to coś znacznie więcej. Po ostatniej wizycie Bena w domu byłej narzeczonej plotki rozgrzały internet do czerwoności. Czy Affleck i J.Lo znów są parą? Kiedyś prawie wzięli ślub! Znacie dobrze historię tej miłości?

Jennifer Lopez i Ben Affleck poznali się w 2002 roku... w pracy. Jak wiele innych aktorskich związków, ten także rozpoczął się na planie filmowym. J.Lo i Ben pracowali razem przy filmie Gigli. 

Znajomość szybko przerodziła się w przyjaźń, a przyjaźń w gorący romans. W efekcie Jennifer Lopez rozwiodła się z drugim mężem, Crisem Juddem. 

Ben Affleck kuł żelazo póki gorące. Romans rozkwitał i już po roku aktor oświadczył się Jennifer. Media na całym świecie zachwycały się sześciokaratowym diamentem na palcu aktorki, a fani odliczali czas do wielkiego ślubu. Do uroczystości jednak nigdy nie doszło...

Rozstanie na krok przed ołtarzem

Romans Jennifer Lopez i Bena Afflecka przypominał historię rodem z filmu, ale niestety takie było też jego zakończenie. Para rozstała się w spektakularny sposób, zrywając zaręczyny dosłownie na kilka dni przed planowanym ślubem!

Oficjalnym powodem odwołania wesela było "nadmierne zainteresowanie mediów", ale w kuluarach mówiło się, że Jennifer Lopez wystraszyła się kolejnego małżeństwa. Ben Affleck byłby już jej trzecim mężem.

W styczniu 2004 roku Bennifer, jak pieszczotliwie fani nazywali związek aktorskiej pary, przeszedł do historii. Wkrótce potem Jennifer Lopez wyszła za Marca Anthony'ego, a Ben Affleck związał się z Jennifer Garner. Jak wiadomo, oba te związki również przeszły do historii. 

Sonda
Wierzysz, że Ben i J.Lo znów będą parą?

Na początku maja 2021 roku media rozgrzały plotki o ponownym związaniu się dawnych kochanków. Ben Affleck był widziany w domu Jennifer Lopez. Z relacji świadków wynika, że spędził w nim kilka godzin. 

Oficjalnie Affleck i Lopez nadal są tylko bardzo dobrymi przyjaciółmi, ale nie wszyscy fani w to wierzą. W końcu od niedawna oboje są singami - J.Lo dopiero co zerwała z Alexem Rodriguezem, a Ben Affleck w styczniu rozstał się z Aną De Armas.

Jak myślicie, postanowili dać sobie drugą szansę, czy po prostu wzajemnie pocieszają się po rozstaniach?

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury
Ben Affleck w koszulce z błyskawicą

i

Autor: BOAZ, EKUF/Backgrid/East News
Jennifer Lopez z dziećmi i Alex Rodriguez

i

Autor: MPNC/Backgrid/East News