Jennifer Lopez kupiła Alexowi Rodriguezowi na urodziny auto. I to jakie auto!

2019-08-16 13:06
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: Rex Features/East News

Ukochany Jennifer Lopez pod koniec lipca obchodził 44. urodziny. Wokalistka właśnie podarowała mu - nieco spóźniony - ale absolutnie wyjątkowy prezent! J. Lo doskonale wie, co mężczyźni kochają najbardziej i postawiła na motoryzację. Nie spodziewajcie się jednak luksusowych limuzyn. Gwiazda wybrała auto Z DUSZĄ!

Prezenty urodzinowe w przypadku celebrytów to poważna i bardzo droga sprawa. Mając miliony na koncie nie wypada podarować ukochanemu czy ukochanej bukietu kwiatów i pudełka czekoladek. Gwiazdy dwoją się więc i troją, by znaleźć prezent na miarę swoich możliwości i oczekiwań partnera.

Nie dziwi więc, że wśród najmodniejszych prezentów, jakie sprawiają sobie celebryci, są samochody. Tu budżet i możliwości są naprawdę nieograniczone i każdy może wydać dokładnie tyle, ile ma ochotę. W samochodowy trend wpisała się Jennifer Lopez, która auto podarowała z okazji urodzin Alexowi Rodriguezowi.

Nowy samochód Alexa Rodrigueza

Ponieważ Alex Rodriguez miał ostatnio nieprzyjemne doświadczenia z wypożyczaniem aut (okradziono go), z pewnością ucieszy go wizja poruszania się nowym, własnym samochodem. Jennifer Lopez z okazji jego 44. urodzin wybrała oldskulowego Forda Bronco w oryginalnym, niebieskim kolorze.

Warto dodać, że tym samym J. Lo odwdzięczyła się ukochanemu za jego prezent dla niej sprzed kilku tygodni. W dniu pięćdziesiątych urodzić Alex podarował wokalistce czerwone Porsche 911 Carrera GTS.

Miłe prezenty? ;)

NAJNOWSZE