Jennifer Lopez i Ben Affleck

i

Autor: Cover Images/East News Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck ZOSTALI RODZICAMI?

2022-01-24 6:17

Jennifer Lopez i Ben Affleck zostali rodzicami? Takie sensacyjne doniesienia serwują nam zagraniczni dziennikarze. Ich zdaniem wiele wskazuja na to, że rodzina popularnej pary niebawem się powiększy. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

To musi być miłość! Jennifer Lopez i Ben Affleck byli parą kilkanaście lat temu. Wtedy rozpisywały się o nich kolorowe magazyny. Zdecydowanie była to jedna z najbardziej HOT par światowego showbiznesu. Finalnie jednak postanowili się rozejść, o czym poinformowali dziennikarzy.

Po wielu latach rozłąki para jednak do siebie wróciła, co oznacza, że płomienne uczucie ponownie rozgrzało ich serca.

Teraz zagraniczni dziennikarze donoszą, że rodzina Jennifer i Bena wkrótce może się powiększyć. A ma to związek z tym, że para zniknęła z życia publicznego.

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Jakiś czas temu Ben był widziany, gdy kupował książeczki dla dzieci. Już wtedy było wiadomo, że coś jest na rzeczy.

Teraz zagraniczni dziennikarze donoszą, że Jennifer i Ben żyją 'jak w bańce' i są otwarci tylko na osoby z ich najbliższego otoczenia. Mówi się, że mieli wszystko ustalone i jakiś czas temu szukali surogatki.

Myślicie, że Jennifer i Ben zostali rodzicami? Jeśli tak, to życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :)

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Po karierze telewizyjnej zająłem się rolnictwem. Mam za sobą najgorszy moment tej kariery... Zostałem zaatakowany przez krowę, w błocie, podczas burzy, ze zmiażdżonymi jądrami... Kim jestem?