Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zwiedzili stadion New York Metsów! Transakcja sfinalizowana?

2020-08-07 13:03 KP
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Autor: Rex Features/East News

Już wiele miesięcy temu amerykańskie media obiegła informacja, zgodnie z którą Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są zainteresowani kupnem klubu bejsbolowego New Jork Mets. Wiele wskazuje na to, że ich działania w tym kierunku nabrały postępu, a plotki, według których ich ostatnia wizyta w Nowym Jorku ma z tym coś wspólnego, okazują się prawdziwe.

Gdy Jennifer Lopez i Alex Rodriguez pojawili się ostatnio w centrum Nowego Jorku, dziennikarze spekulowali, że ich wizyta ma związek z planem kupna klubu bejsbolowego New York Mets. Przypomnijmy, że o transakcji pisano po raz pierwszy jeszcze wiosną. Media podawały wtedy, że słynna para jest zainteresowana kupnem klubu od jego dotychczasowego właściciela Freda Wilpona. Cała transakcja miałaby opiewać nawet na 2,6 miliarda dolarów, z czego kilkaset milionów J. Lo i A. Rod mieliby wyłożyć z własnej kieszeni.

Gdy więc wokalistka i sportowiec pojawili się w Nowym Jorku, w mediach pojawiła się informacja, że wizyta może mieć coś wspólnego z powyższym biznesplanem. Wygląda na to, że rzeczywiście tak jest.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na stadionie Citi Field

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez przy okazji swojej wizyty w Nowym Jorku, z której zdjęcia pokazywaliśmy tutaj, zawitali również na stadiom City Field, na którym swoje mecze rozgrywa drużyna New York Mets. Para zwiedziła boisko, szatnie i zaplecze.

ESPN potwierdziło niedawno, że Jennifer i Alex należą do grupy inwestorów zainteresowanych kupnem klubu. News potwierdził były zawodnik Brian Urlacher, który znalazł się wśród biznesmenów.

Bycie byłym sportowcem i możliwość bycia częścią grupy próbującej kupić profesjonalną drużynę, to całkiem fajne. Szczególnie fajnie jest być związanym z Alexem. Alex to jest gość.

- powiedział.

NAJNOWSZE