Jennifer Lopez zdradziła sposoby na młody wygląd! Oto jej tajemnica

2021-01-17 15:58 kp
Jennifer Lopez na AMA 2020
Autor: Rex Features/East News

Jennifer Lopez od zawsze zachwyca fanów swoją urodą, a z każdym rokiem - coraz bardziej wyjątkową kondycją. Wokalistka ma na karku 51 i może pochwalić się urodą, jakiej pozazdrościć mogą jej młodsze koleżanki. J. Lo doskonale o tym wie i chętnie wykorzystuje! A jak ona właściwie to robi? Teraz zdradziła, jaka jest jej tajemnica...

Jak ona to robi?! Fani Jennifer Lopez od dawna zastanawiają się, jak to możliwe, że gwiazda niezmiennie zachwyca doskonałą kondycją i wspaniała figurą. Mimo upływu lat J. Lo wciąż wygląda niesamowicie, a część fanów wręcz uważa, że z każdym rokiem piosenkarka prezentuje się coraz lepiej. Nie ma wątpliwości, że to nie tylko zasługa genów - paparazzi regularnie widzą ją na siłowni, gdzie daje z siebie wszystko.

Siłownia to jednak wciąż nie wszystko! W ostatnim wywiadzie Jennifer Lopez zdradziła kilka zasad, które zawsze stosuje...

ESKA XD #014

Tajemnice urody Jennifer Lopez

Jennifer Lopez opowiedziała o swoich sposobach na młody wygląd w wywiadzie dla Elle. Po pierwsze - oliwa. Mama i ciocia gwiazdy od jej dzieciństwa uświadamiały ją, jak drogocenny to produkt.

Niektórzy z nas mieli bardziej suche włosy niż inni, więc wyciągały butelkę oliwy z oliwek i wmasowywały ją we włosy. Potem oliwa kapała na twarz, a następnego dnia twoja cera wyglądała, jakbyś miała 10 lat. Nawet kiedy pracowam w biznesie, a oni przyklejali mi rzeczy do głowy i uderzali mnie w twarz wentylatorem z prędkością 100 mil na godzinę na planach filmowych, wracałam do domu i się w tym pieniłam.

- powiedziała.

J. Lo długo szukała tez idealnego serum do twarzy.

Odsyłałam je przez dwa lata ze 26 razy. Byli gotowi mnie udusić, ale myślałam: nie, to musi mieć natychmiastowy efekt, żeby jak go nałożysz, skóra napinała się i nabierała blasku i wyglądała piękniej. Próbowałem wszystkiego, od tanich produktów z drogerii po najdroższe rzeczy - a niektóre z tych masek mogą kosztować od 50 do 200 dolarów...

Maskę do twarzy Jennifer Lopez przygotowuje natomiast z Alexem Rodriguezem.

Alex próbuje wszystkiego. Zrobiliśmy razem maskę pierwszej nocy, nagrałam się  i to po prostu zmieniło życie. Pomyślałam: Mój Boże, czuję się, jakbym miała twarz dziecka! On to uwielbia, a teraz zawsze walczymy o maskę, ponieważ nie są one w pełnej produkcji. Są dla każdego, kto ma skórę, czyli dla każdego.

W utrzymaniu kondycji pomaga jej też muzyka.

„Byłam częścią tej tego, gdy byli to latynoscy artyści, którzy przychodzili i śpiewali po angielsku, ale teraz to zupełnie inna sprawa. Oto muzyka hiszpańska, która staje się muzyką amerykańską, staje się muzyką globalną.

- przyznała.

Dbanie o włosy, maseczka do twarzy i latynoska muzyka - brzmi jak idealny przepis na zdrowie! Spróbujecie?

NAJNOWSZE