Ariana Grande w filmie Netflixa! Razem z nią Jennifer Lopez i Leonardo DiCaprio

2021-01-16 14:33 kp
Ariana Grande
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Wierni fani Ariany Grande pamiętają oczywiście, że kariera gwiazdy zaczęła się w telewizji. Zanim Ari na dobre związała się z muzyką, zdobyła fanów w serialach "Wiktoria znaczy zwycięstwo", a później "Sam & Cat". Czas wrócić przed kamerę! Ariana Grande wystąpi w filmie Netflixa Don't Look Up u boku Leonardo DiCaprio i Jennifer Lopez.

Fani Ariany Grande mają wielkie powody do zadowolenia. Gwiazda od dawna spełnia się przed kamerami w swoich kolejnych teledyskach, a teraz w końcu będziemy mogli znów zobaczyć ją w pełnometrażowej produkcji. Wokalistka dostała angaż w nowym filmie Netflixa Don't Look Up i pochwaliła się pierwszym zdjęciem z planu.

Tym samym Ariana Grande pojawi się przed kamerą filmową po raz pierwszy od 2016 roku, kiedy to zagrała epizod w filmie Zoolander 2. Teraz można liczyć na większą rolę artystki. Co wiemy o samym filmie Don't Look Up?

ESKA XD #014

Ariana Grande w Don't Look Up

Don't Look Up to nowy film Netflixa, w którym Ariana Grande zagra u boku niesamowitej liczby gwiazd. Jak donosiły wcześniej media, w komedii pojawią się Timothee Chalamet, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Cate Blanchett, Jonah Hill, Himesh Patel, Kid Cudi, Matthew Perry czy Jennifer Lawrence. Aż trudno wyobrazić sobie taki aktorski skład! Produkcja opowiada o dwóch astronomach, którzy będą musieli ostrzec cały świat przed zbliżającą się do ziemi kometą.

Sama Ariana Grande wcieli się w bohaterkę Riley Binę. Gwiazda pokazała na Insta Story zdjęcie swojej przyczepy na planie filmowym.

Ariana Grande na planie Don't Look Up
Autor: Instagram/ Ariana Grande

Zapowiada się świetnie, prawda?

NAJNOWSZE