Jennifer Lopez i Ben Affleck razem na Instagramie! Pokazali się po raz pierwszy

2021-07-23 19:50 kp

Media od miesięcy śledzą rozkwitającą relację Jennifer Lopez i Bena Afflecka, a paparazzi przyłapywali parę w najróżniejszych sytuacjach. Oni wciąż jednak nie zdecydowali się na oficjalne potwierdzenie związku - dotąd nie pokazywali na Instagramie wspólnych zdjęć. Teraz zrobiła to za nich ich przyjaciółka. A "Bennifer" możemy uznać już za oficjalną relację!

Podobno Jennifer Lopez i Ben Affleck już wiele miesięcy temu planowali opublikować na Instagramie wspólne zdjęcie, by oficjalnie potwierdzić swój związek, o którym plotkowały media z całego świata. Gdy jednak zdjęcia pary regularnie zaczęły trafiać do sieci za sprawą paparazzich, Jen i Ben mieli zrezygnować z pomysłu ujawniania się i skupili się na budowaniu swojej relacji.

W końcu jednak doczekaliśmy się i pierwsze wspólne zdjęcie, do którego zapozowali Jennifer Lopez i Ben Affleck, trafiło do sieci. Udostępniła je przyjaciółka wokalistki. Z jakiej okazji?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Jennifer Lopez i Ben Affleck na Instagramie

Jennifer Lopez i Ben Affleck bawili się jakiś czas temu razem na imprezie urodzinowej przyjaciółki piosenkarki, Leah Remini. Na wystawnym przyjęciu pojawiło się kilkudziesięciu gości i wszyscy chętnie pozowali do wspólnych zdjęć. Na jednym z nich - zrobionym w fotobudce z solenizantką - znaleźli się właśnie Jennifer Lopez i Ben Affleck. Teraz Leah Remini pokazała ich wspólną fotkę i tym samym jest to pierwsze oficjalne zdjęcie pary, jakie trafiło na Instagram.

Chciałam podzielić się z wami małym filmikiem z moich urodzin, ponieważ dostałam od was tyle miłości w moje urodziny, ale także każdego dnia. Uważam, że mam najlepszy system wsparcia tutaj w mediach społecznościowych. Nie mogę też wystarczająco podziękować mojej rodzinie i przyjaciołom za przybycie, za świętowanie ze mną w sposób, który był dla mnie wyjątkowy. To był ciekawy rok, więc te urodziny z wielu powodów wiele znaczyły.

- napisała solenizantka pod video z urodzin.

Zdjęcie Bena Afflecka i Jennifer Lopez zobaczycie w 33 sekundzie nagrania.

Pasują do siebie?

NAJNOWSZE