Ben Affleck i Ana de Armas znów są razem? Fani czekali na TEN znak!

2021-03-22 8:24

Czy Ben Affleck i Ana de Armas znowu są parą? Fani gwiazdora są o tym przekonani! O tym, że Ben i Ana dają sobie drugą szansę ma świadczyć jej wpis na Insta Stories. Czy Ana de Armas specjalnie pokazała szczegół, który ma świadczyć o jej powrocie do Afflecka?

W styczniu 2021 po niecałym roku związku Are Ana de Armas i Ben Affleck niespodziewanie zerwali. Powodem rozstania miały być plany założenia wspólnej rodziny. W wielkim skrócie: ona chciała mieć z Benem malucha, a on twierdził, że wystarczy mu obecna trójka. W każdym razie tak podawali znajomi aktorów cytowani przez amerykańską prasę.

Czy coś się w tej kwestii zmieniło? Zdaniem fanów Bena Afflecka i Any de Armas, wiele wskazuje na to, że ich związek wcale nie przeszedł jeszcze do historii.

Ana de Armas pokazuje naszyjnik

Plotki o powrocie Any do Bena wywołał jej nowy post na Insta Stories. Kubańska aktorka pokazała się z naszyjnikiem, jaki swego czasu dostała od swojego ukochanego. Oboje mają identyczne naszyjniki, składające się z przełamanych połówek serca.

Ale to nie wszystko!

Samo pokazanie się w naszyjniku od swojego ex nie byłoby może super dziwne. W końcu jest to jakaś pamiątka i zakończenie związku nie musi oznaczać, że pozbywamy się wszystkich rzeczy, które dostaliśmy od byłej miłości.

Ale Ana de Armas nie tylko wystąpiła przed kamerą z naszyjnikiem założonym na sweter (tak, żeby zauważył go nawet najmniej spostrzegawczy z fanów...) Do tego wszystkiego aktorka dołączyła też GIF z animowanym białym serduszkiem!!!

Raczej nie uwierzymy, że dołączył jej się przypadkiem XD

Pozostaje nam cierpliwie czekać na nowe oficjalne WSPÓLNE zdjęcia Bena i Any!

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018
Ana de Armas z naszyjnikiem od Bena Afflecka

i

Autor: instagram.com / Ana de Armas