Jennifer Lopez i Alex Rodriguez ROZSTALI SIĘ! Wydali oficjalne oświadczenie

2021-04-15 14:46 kp
EN_01411640_0154
Autor: Rex Features/East News

To już oficjalny koniec wielkiej miłości Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Para oficjalnie zerwała dokładnie miesiąc po tym, jak w mediach zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia o ich rozstaniu. J. Lo i A. Rod przez cztery lata sprawiali wrażenie pary idealnej - oboje są popularni, bardzo bogaci, bardzo wpływowi niezwykle rodzinni. Co poszło nie tak?

Ostatnie tygodnie były dla Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza bardzo trudne - niestety, parze nie udało się pokonać kryzysu. Gdy w marcu media ogłosiły ich rozstanie, wokalistka i sportowiec szczerze przyznali, że mają sporo problemów w związku, jednak nie rozstają się, a pracują nad sobą i mają nadzieję na przezwyciężenie trudności w ich relacji. W kolejnych tygodniach media opisywały każdy krok pary - podróż Alexa na Dominikanę, gdzie pracowała gwiazda, jej zdjęcia bez pierścionka zaręczynowego czy plotki o jego romansach.

>> Jennifer Lopez i Alex Rodriguez walczą z kryzysem. Poszło o romans? Przypominamy plotki!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez przez ostatnie lata uchodzili za parę idealną. 51-letnia wokalistka i 45-letni bejsbolista szybko zdobyli w Stanach tytuł "power couple" i nie była to tylko przenośnia. Celebryci spotykali się z najważniejszymi gwiazdami czy politykami i wchodzili razem w wielkie biznesy, a jednym z ostatnich eventów, na którym można było zobaczyć ich razem było zaprzysiężenia Joe Bidena na prezydenta USA.

Para sprawiała wrażenie idealnie dobranej również prywatnie. Oboje mają bowiem dzieci z poprzednich związków i poważne miłości za sobą. Jak nikt inny wiedzieli więc, jak ważna jest rodzina i praca nad dobrą relacją między bliskimi. Jeszcze przed pandemią J. Lo i A. Rod planowali bajeczne wesele. Ich związek jednak nie wypalił i teraz dowiadujemy się, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali

O tym, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali, dowiadujemy się od nich samych z oficjalnego oświadczenia, jakie ex-para przekazała amerykańskim mediom. Wokalistka i sportowiec zaznaczyli, że pozostają w przyjaźni, a najważniejsze dla nich jest teraz dobro ich dzieci - bliźniaków J. Lo: Emmy i Maxa oraz córek Alexa: Natashy i Elli. Wiadomo, że w ostatnich latach cała czwórka bardzo się do siebie zbliżyła i traktowała się jak rodzeństwo.

Zdaliśmy sobie sprawę, że jako przyjaciele jesteśmy lepsi i nie możemy się doczekać, aż takimi pozostaniemy. Będziemy nadal współpracować i wspierać się nawzajem w naszych wspólnych biznesach i projektach. Życzymy wszystkiego najlepszego sobie i swoim dzieciom. Z szacunku dla nich, jedyny komentarz, jaki mamy, to podziękowanie wszystkim, którzy przesłali miłe słowa i wsparcie.

- czytamy.

Mamy przykre wrażenie, że w świecie showbiznesu pary nawet z pozoru idealne rozstają się zbyt często. Kilkuletnie związki celebrytów to prawdziwe osiągnięcie, a informacje o kolejnych rozstaniach obiegają media znacznie częściej niż te o kolejnych rocznicach.

Jak myślicie, z czego to wynika?

NAJNOWSZE