Jennifer Lawrence i Cooke Maroney wzięli ślub? Parę przyłapano w urzędzie stanu cywilnego!

2019-09-17 15:27 kp
Jennifer Lawrence i Cooke Maroney
Autor: Rex Features/East News

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney oficjalnie od miesięcy planują ślub. Aktorka i jej ukochany nie ukrywają, że są w sobie szaleńczo zakochani i chcą to przypieczętować małżeństwem. Czyżby jednak byli kolejnymi, którzy zrobili to w tajemnicy? Para wybrała się do urzędu ślubów w towarzystwie fotografa i świadków!

Wiele wskazuje na to, że Jennifer Lawrence dołączyła właśnie do listy gwiazd, które wzięły ostatnio ślub w tajemnicy! Przypomnijmy, że szał na potajemne śluby zaczął się w ubiegłym roku, gdy we wrześniu małżeństwem po cichu zostali Justin Bieber i Hailey Baldwin. Na początku tego roku w tajemnicy miłość przysięgali sobie Heidi Klum i Tom Kaulitz, a następnie Sophie Turner i Joe Jonas.

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney zaręczyli się w lutym tego roku. Gwiazda chętnie opowiadała o swoim ukochanym w wywiadach i nie ukrywała, że to pierwszy mężczyzna, za którego naprawdę chce wyjść za mąż. Para od miesięcy organizowała ślubną ceremonię, jednak wygląda na to, że ich cierpliwość się skończyła!

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney wzięli ślub?

Jennifer Lawrence i jej chłopak wybrali się ostatnio do urzędu ślubów w Nowym Jorku. Parę widziało wielu świadków, którzy opisali całą sytuację na Twitterze. Aktorka i specjalista od handlu sztuką pojawili się w urzędzie w towarzystwie fotografa i jednego świadka. Aktorka trzymała w dłoni dokumenty, a sam Cooke miał zasłaniać później obrączkę przed paparazzimi.

Jak się okazało, fotograf, którzy towarzyszył Jennifer Lawrence i jej narzeczonemu, to Mark Seliger - znany fotograf gwiazd, który pracował m.in. dla Vanity Fair i GQ, a na koncie ma zdjęcia m.in. Micka Jaggera, Gisele Bundchen, Boba Dylana, Bono, Iggy Popa czy Miley Cyrus.

Przypomnijmy, że oficjalne przyjęcie ślubne Jennifer Lawrence i Cooke Maroney planują na przyszły miesiąc. Wcześniej gwiazda zapewniała, że nie stresuje się przyjęciem.

Jestem zbyt leniwa, by się denerwować. Zobaczyłam sukienkę, która mi się podoba, i uznałam - to ta sukienka. Zobaczyłam miejsce - super, mamy miejsce.

- mówiła.

Spodziewaliście się, że Jennifer Lawrence TEŻ weźmie ślub w tajemnicy? Podoba Wam się ten trend?

Jennifer Lawrence
Autor: Invision/Invision/East News

Zobacz też:

NAJNOWSZE