Jennifer Garner WRÓCI do Bena Afflecka po jego wyznaniach na temat ich małżeństwa?

2020-02-21 15:07 nk
Jennifer Garner
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Ben Affleck udzielił bardzo szczerego wywiadu, w którym wyznał, że doprowadzenie do rozpadu jego małżeństwa z Jennifer Garner, to jest największy błąd jego życia. Czy teraz, kiedy aktor kompletnie zmienił swoje życie i przyznaje się oficjalnie do dawnych błędów, jest szansa na powrót Bena i Jen? WIEMY!

Jennifer Garner i Ben Affleck byli małżeństwem przez 13 lat, z czego trzy ostatnie - w separacji. Para doczekała się dwóch córek. Obecnie 14-letnią Violet i 11-letnią Rose wychowują wspólnie, dowodząc, że przyjaźń po rozwodzie jest możliwa.

Choć kiedyś uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych i kochających się par w Hollywood, ich związek zniszczyły problemy Afflecka z alkoholem i hazardem.

Ben Affleck odzyska Jennifer Garner?

Affleck udzielił ostatnio wywiadu, w którym bardzo otwarcie opowiedział o swoich uzależnieniach. Zdradził też, że rozwód był największym błędem jego życia. Osoba z otoczenia Bena i Jen wyjawiła, że aktor zaimponował byłej żonie tym wyznaniem!

Jen jest naprawdę pod wrażeniem, że Ben bardzo się stara być lepszym człowiekiem. To pokazuje ich dzieciom osobę, jaką on naprawdę jest, a jest kimś, kto popełnił błędy, ale uczy się z nich i nie pozwala sobie na wpadki, które jeszcze bardziej skrzywdziłyby jego samego i jego rodzinę. Jego szczere podejście do sprawy naprawdę sprawiło, że poczuła się dobrze. Jen bardzo troszczy się o Bena i życzy mu jak najlepiej. Fakt, że on przyznaje się do swoich problemów, i wspomniał, że utracenie jej było jego największym błędem, choć to smutne, jednak także czymś, co ona naprawdę docenia.

- mówi informator z otoczenia ex małżonków w rozmowie z amerykańskim serwisem HollywoodLife.com.

Niestety, mimo swojej wielkiej metamorfozy Ben Affleck nie ma już podobno szans na powrót do byłej żony.

To nie sprawi, że oni do siebie wrócą, ale zacieśni ich przyjaźń, nad którą pracują, wspólnie wychowując dzieci. Widząc, jak on walczy z demonami, do walki z którymi ona próbowała go przekonać tak długo, ona wie, że jej słowa nie trafiły w próżnię. Ona naprawdę szanuje go o wiele bardziej, niż w ciągu ostatnich kilku lat. To inspirujące dla Jen, widzieć, jak Ben zmienia swoje życie na lepsze.

- dodaje cytowane źródło.

NAJNOWSZE