Jennifer Aniston zrobiła niespodziankę pielęgniarce z koronawirusem! Zobaczcie video

2020-04-03 16:46 kp
Jennifer Aniston i pielęgniarka z koronawirusem
Autor: Youtube/ Jimmy Kimmel Live

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wszystkie amerykańskie showy prowadzone przez uwielbianych przez amerykanów gwiazdorów przeniosły się do ich domów. Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel czy Ellen DeGeneres nagrywają rozmowy z celebrytami za pomocą internetowych kamerek. Jimmy'ego Kimmela "odwiedziła" w ten sposób Jennifer Aniston.

W czasach koronawirusa, być może bardziej niż kiedykolwiek, potrzebujemy dobrych wiadomości i czegoś, co pozwoli nam się oderwać od niepokojących myśli. Z pomocą przychodzą więc celebryci, którzy od wielu dni przebywają w domowej izolacji i chętnie dzielą się swoim wolnym czasem z fanami za pomocą sieci. Z domów pracują też gwiazdorzy telewizji, którzy swoje studia telewizyjne przenieśli do własnych domów.

I tak chociażby Jimmy Kimmel mimo kwarantanny "gości" u siebie gwiazdy, rozmawia z nimi i żartuje na najróżniejsze tematy. I razem z Jennifer Aniston postanowił dać trochę uśmiechu osobie, która bardzo tego potrzebuje - pielęgniarce, u której zdiagnozowano koronawirusa.

Jennifer Aniston dała uśmiech osobie z koronawirusem

Jennifer Aniston i Jimmy Kimmel połączyli się ostatnio z Kimball Fairbanks - młodą pielęgniarką z Utah zarażoną koronawirusem. Kobieta musiała przestać pracować i od ubiegłego tygodnia przebywa w izolacji, z dala od swoich dwóch córek.

Chcemy cię trochę podnieść na duchu, przywitaj się z Jennifer!

- zaskoczył pielęgniarkę Jimmy Kimmel.

Chcę tylko powiedzieć: niech Bóg błogosławi ciebie i wszystkich, którzy robią to, co robią. Nie wiem nawet, jak wyrazić moją wdzięczność za wszystko co robicie i że ryzykujecie swoim zdrowiem. Jesteście fenomenem.

- zaczęła Jennifer Aniston, wyraźnie wzruszając Kimball.

Później było już tylko lepiej - Jen ogłosiła, że Kimball otrzymuje od niej i od Jimmy'ego bon na 10 tysięcy dolarów do wykorzystania w firmie kurierskiej Postmates. Dzięki temu szczęściara będzie mogła zamawiać jedzenie do woli nie tylko w czasie kwarantanny, ale jeszcze długo po niej! Karty podarunkowe otrzymały też wszystkie pielęgniarki, które pracują z Kimball.

Zobaczcie video!

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE