Jennifer Aniston pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Urocza dziewczynka!

2019-12-12 21:57 kp
Jennifer Aniston
Autor: SOPA Images/Sipa USA/East News

Jennifer Aniston szturmem podbiła w październiku Instagram, zakładając konto w serwisie po latach oporów. Okazało się, że aktorka ma świetne wyczucie, a każde jej kolejne zdjęcie zbiera ogromne ilości lajków. Tym razem Jen poszła w klasyk, który zawsze się sprawdza i pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Tej fotki nie można przescrollować obojętnie!

Są takie zdjęcia na Instagramie, które są po prostu skazane na sukces. To fotki z dzieciństwa! Celebryci uwielbiają przy najróżniejszych okazjach pokazywać fanom swoje stare fotografie, a internauci odpłacają im się pełnymi zachwytu komentarzami.

Tym razem za tym sprawdzonym trickiem posłużyła się Jennifer Aniston. Jej zdjęcie z dzieciństwa zrobiło wrażenie nie tylko na fanach, ale i na znanych koleżankach z branży.

Jennifer Aniston w dzieciństwie

Jennifer Aniston urodziła się w 1969 roku i dzieciństwo spędziła w Grecji i Nowym Jorku. Na czarno-białym zdjęciu, które pokazała na Instagramie, pochodzącym z początku lat 70., Jen wpatruje się w okno.

Jestem pewna, że marzyłam o śniegu!

- napisała gwiazda.

W komentarzach serduszka i miłe słowa zostawili m.in. Laura Dern, Maria Sharapowa czy Kate Hudson. Wam też się podoba mała Jen?

NAJNOWSZE