Jennifer Aniston miała Instagram już dawno temu! Miała w sekrecie konto do stalkowania

2019-10-17 19:51 kp
Jennifer Aniston
Autor: Bauer Griffin LLC / SplashNews.com/EAST NEWS

Kto nigdy nie stalkował w sieci znajomych, ten niech pierwszy rzuci kamieniem ;) Jennifer Aniston została właśnie najnowszą gwiazdą Instagramu, jednak to nie znaczy, że jej przygoda z serwisem dopiero się zaczęła. Zanim aktorka oficjalnie zadebiutowała na Insta, miała potajemne konto, z którego stalkowała inne gwiazdy i podglądała, o co chodzi w social mediach!

Jeśli dotąd nie zdawaliście sobie sprawy z tego, że jedną z rzeczy, których brakowało wam w życiu, było konto Jennifer Aniston na Instagramie, teraz już doskonale to rozumiecie ;) Aktorka po latach unikania social mediów zdecydowała się na dołączenie do serwisu i natychmiast pobiła pierwszy rekord - nikt wcześniej nie zdobył w takim tempie pierwszego miliona obserwujących.

Aktorka na pierwsze zdjęcie na Instagramie wybrała selfie z innymi gwiazdami serialu Przyjaciele, który do teraz jest jednym z najchętniej oglądanych seriali na świecie. Nic więc dziwnego, że fotkę polubiło już ponad 12 milionów osób. Jeśli zastanawiacie się, jak Jen wpadła na pomysł swojego pierwszego zdjęcia, wyjaśniamy. Okazuje się, że przygotowywała się do tego tygodniami!

Jennifer Aniston na Instagramie

Sama Jennifer Aniston zapewne nie spodziewała się, że jej profil na Instagramie wywoła aż tak wielkie zainteresowanie. Aktorka długo biła się z myślami przed dołączeniem do serwisu i... dość mocno się stresowała! By nauczyć się więc, jak to działa, już dawno temu założyła sekretny profil, za pomocą którego obserwowała, jak wygląda życie na Instagramie.

Miałam konto do stalkowania. Gdy myślałam o zrobieniu tego, uznałam, że to czas by zrozumieć ten świat i zanurzyć mój palec w basenie social mediów.

- przyznała.

A dlaczego właściwie Jennifer Aniston postanowiła dołączyć do Instagrama, skoro wcześniej była jego przeciwniczką? Już jakiś czas temu aktorka zdradziła, że tym co pociąga ją w social mediach, jest możliwość kontrolowania narracji na swój temat.

Dodaliście już Jennifer Aniston do obserwowanych?

NAJNOWSZE