Jennifer Aniston i Brad Pitt spędzili razem noc? Jen pokazała zdjęcie "następnego poranka"

2020-01-21 14:56 kp
Jennifer Aniston i Brad Pitt na SAG Awards 2020
Autor: Emma McIntyre/Getty AFP/East News

Fani Jennifer Aniston i Brada Pitta od miesięcy czekali na pierwsze wspólne wyjście ex-pary. Nie udało się podczas niedawnej gali Złotych Globów 2020, jednak kolejnej okazji aktorzy już nie zmarnowali, a ich wspólnymi zdjęciami z SAG Awards 2020 zachwyca się cały świat. Czyżby jednak tego wieczora wydarzyło się więcej, niż mogliśmy przypuszczać?

Po tym, jak Brad Pitt w atmosferze skandalu rozstał się z Angeliną Jolie, nikt nie mógł przewidzieć scenariusza, w jakim potoczą się jego losy. Od miesięcy media na całym świecie rozpisują się bowiem na temat jego doskonałego kontaktu z jego ex-żoną Jennifer Aniston. To właśnie gwiazdę Przyjaciół Brad Pitt porzucił w 2005 roku dla Angie, czego aktorka - co zrozumiałe - przez długi czas nie mogła mu wybaczyć.

Od tamtych wydarzeń minęło jednak piętnaście lat. Dziś Brad Pitt i Jennifer Aniston znów są singlami i... wyraźnie ich do siebie ciągnie! Ex-para regularnie widywała się już w ubiegłym roku - Jen zaprosiła Brada m.in. na swoją imprezę urodzinową. Ostatnio aktor przyznał, że Aniston to jego "dobra przyjaciółka", a podczas SAG Awards oboje szeroko się do siebie uśmiechali. Te zdjęcia przejdą do historii:

>> Jennifer Aniston i Brad Pitt na wspólnych zdjęciach po raz pierwszy od lat! Były czułości!

Jennifer Aniston i Brad Pitt znów razem?

Fani Jennifer Aniston i Brada Pitta oczywiście zastanawiają się, na ile te objawy czułości świadczą o rzeczywistej wzajemnej sympatii obojga, a na ile są jedynie zagrywką przed kamerami. Zwolennicy tej pierwszej teorii poszli już nawet o krok dalej i uznali, że... po gali SAG Awards 2020 Jennifer Aniston i Brad Pitt spędzili razem noc!

Skąd ten wniosek? Chodzi o zdjęcia, które aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie dzień po ceremonii. Na pierwszym z nich widzimy, jak gwiazda "na płasko" wpakowała się do limuzyny, by nie pognieść sukni przed wejściem na czerwony dywan SAG Awards, a na drugim... wymowne ujęcie zdjętej sukienki i butów obok wanny

Bez zgnieceń... to trudniejsze niż się wydaje! Gdzieś pomiędzy tymi dwoma zdjęciami moi rówieśnicy dali mi prezent, który będę pielęgnować, i noc, której nigdy nie zapomnę.

- napisała aktorka.

Choć oczywiście gwiazda może mieć na myśli nie upojne chwile u boku Brada Pitta :) a odebranie nagrody za jej rolę w The Morning Show, niektórzy z internautów są przekonani co do tej pierwszej wersji.

Noc, której ty i Brad Pitt nie zapomnicie

Czy to wanna Brada Pitta? Mam nadzieję, że to wanna Brada!

- czytamy w komentarzach.

Myślicie, że jednak poniosła ich nieco fantazja? ;)

NAJNOWSZE