wielki powrót

Jej hity śpiewała cała Polska i nagle słuch po niej zaginął. Czym zajmuje się dzisiaj i jak wygląda Tatiana Okupnik?

2024-05-31 13:24

Tatiana Okupnik razem z Blue Cafe odniosła w Polsce niebywały sukces. Jej przeboje śpiewał cały kraj. Sama Okupnik ma na swoim koncie o wiele więcej sukcesów. W pewnym momencie jednak zniknęła, ale wiadomo, że powróci na 61. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Co o niej wiadomo, czym się zajmuje i jak zmieniała się na przestrzeni lat? Przekonajcie się sami!

Spis treści

  1. Tatiana Okupnik - Wiek
  2. Tatiana Okupnik - Partner i dzieci
  3. Tatiana Okupnik - Choroba
  4. Tatiana Okupnik - Blue Cafe i kariera solowa
  5. Tatiana Okupnik - Programy telewizyjne
  6. Tatiana Okupnik - Festiwale
  7. Tatiana Okupnik - Dyskografia
  8. Tatiana Okupnik - Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

Tatiana Okupnik - Wiek

Tatiana Okupnik to polska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i prezenterka telewizyjna. Urodziła się 2 września w 1978 roku w Łodzi.

Tatiana Okupnik - Partner i dzieci

Tatiana Okupnik wyszła za mąż za Michała Micielskiego w 2013 roku. Ich córka Matylda urodziła się 15 sierpnia 2016 roku. Tymon urodził się w 2018 roku.

Tatiana Okupnik - Choroba

Tatiana Okupnik długo nie wiedziała co jej dolega, a bóle tylko się nasilały. W końcu zdiagnozowano u niej zespół Ehlersa-Danlosa, poważną chorobę tkanki łącznej, która powoduje pękanie kości i schorzenia stawów.

Co słychać u Tatiany Okupnik? Była wokalistka Blue Café przeszła małą metamorfozę

Tatiana Okupnik - Blue Cafe i kariera solowa

Tatiana Okupnik występowała z zespołem Blue Cafe od 1988 do 2005 roku. Z piosenką "Love Song" reprezentowała nawet Polskę w 49. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2004 roku. W 2005 roku rozpoczęła karierę solową, która przyniosła jej trzy płyty: "On My Own", "Spider Web" oraz "Blizna". W 2015 roku zawiesiła swoją działalność medialną, wraz z oczekiwaniem na narodziny pierwszego dziecka.

Tatiana Okupnik - Programy telewizyjne

Tatiana Okupnik występowała w programie X Factor w roli jurorki. W programie można było ją oglądać od 2011 do 2014 roku. Od 2007 do 2008 roku współprowadziła z Maciejem Kurzajewskim "Gwiazdy tańczą na lodzie". W 2015 roku uczestniczyła w 3. edycji "Tańca z gwiazdami". Wystąpiła w parze z Tomaszem Barańskim, z którym zajęła drugie miejsce.

Tatiana Okupnik - Festiwale

Tatiana Okupnik występowała wielokrotnie w roli prowadzącej lub współprowadzącej na festiwalach. W 2005 roku prowadziła razem z Maciejem Orłosiem 42. KFPP w Opolu. W tym samym roku poprowadziła również Festiwal Jedynki z Arturem Orzechem. W 2015 roku współprowadziła również Polsat SuperHit Festiwal.

Tatiana Okupnik - Dyskografia

Tatiana Okupnik ma na swoim koncie wiele przebojów i popularnych hitów. Do najsłynniejszych należą: "Do nieba, do piekła", "Oczy na zapałki", "Fanaberia", "Łap mnie bejbe", "You May Be in Love" czy "Don't Hold Back".

Tatiana Okupnik - Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

Tatiana Okupnik wróci na scenę Festiwalu w Opolu podczas 61. KFPP w Opolu w 2024 roku. Podczas konkursu Premier zaprezentuje nawet utwór pt. "Wracam". Okupnik wystąpiła w Opolu po raz pierwszy w 2002 roku.

Festiwal w Opolu 2024. Na scenie amfiteatru wystąpią gwiazdy. Jest nowy program

Co słychać u Tatiany Okupnik? Była wokalistka Blue Café przeszła małą metamorfozę