Jay-Z

i

Autor: Splash News/EAST NEWS

Jay-Z pobił rekord! Karta z jego podpisem to NAJDROŻSZA na świecie karta niesportowa

2021-03-22 22:02

Karty z wizerunkami sportowców opatrzone autografem mogą być bezcenne. Okazuje się, że Jay-Z wzbudza równie wielkie zainteresowanie! Karta kolekcjonerska z jego podpisem została właśnie zlicytowana. Tym samym pobiła rekord! Nie zgadniecie, ile kosztował kawałek plastiku z autografem Jay-Z!

Jay-Z jest obecnie jednym z najcenniejszych raperów świata. Muzyk zaczynał na Bronxie, nie mając wiele, a dziś zazdrościć może mu cały świat. Oczywiście mąż Beyonce nie dorobił się tak ogromnej fortuny na samych piosenkach. Szybko zaczął inwestować - także w innych muzyków.

O wartości Jay-Z świadczą nie tylko liczby prezentowane przez opiniotwórcze magazyny takie jak Forbes, ale też fakt, że pamiątki związane z muzykiem osiągają niebotyczne ceny. Zlicytowana niedawno pamiątkowa karta z autografem Jay-Z została najdroższą, niesportową kartą w historii!

Karta z podpisem Jay-Z pobiła finansowy rekord

Karty z wizerunkami sportowców cieszą się wielkim powodzeniem. Niektóre egzemplarze, opatrzone autografem kosztują fortunę. Okazuje się, że Jay-Z także jest cenny.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Według źródeł branżowych karta kolekcjonerska z autografem Jay-Z została sprzedana za rekordową kwotę 105 780 dolarów, ustanawiając nowy rekord dla karty innej niż sportowa.

O sprzedaży poinformował na Instagramie profil SlabStox Sports Card Trading. Cena karty zaczynała się od minimalnej oferty 500. Zamieniła się w sześciocyfrową kwotę, po złożeniu 49 ofert!

Karta Topps Chrome z lat 2006-2007 zawiera napis „Signs of Stardom” i przedstawia rapera w ciemnym, trzyczęściowym garniturze. Jego podpis został umieszczony na srebrnym pasku.

Warta swojej ceny?

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Gdzie mieszka Britney Spears?