Jay-Z na Roc Nation Brunch nie zaprosił Snoop Dogga! Jak zareagował?

2020-01-28 12:22 AM
Snoop Dogg
Autor: Amy Harris/Invision/AP/East News

Jay-Z lubi rozpieszczać nie tylko swoich najbliższych. Dlatego w sobotę 25 stycznia, raper zorganizował coroczne spotkanie poprzedzające rozdanie nagród Grammy. Na Roc Nation Brunch zaprosił sporo gwiazd. Zabrakło m.in. Snoop Dogga, który brak zaproszenia skomentował na Instagramie. Jaka była przyczyna tego, że raper został pominięty? Nie wiadomo. Pojawiła się jednak teoria, która mówi, że Jay-Z boi się osób, które mają większe osiągnięcia…

Jay-Z uwielbia błyszczeć i organizować wystawne bankiety. Co roku organizuje Roc Nation Brunch, więc i w tym roku nie mógł odpuścić. Zaprosił wiele gwiazd, ale także wielu z nich pominął. Na imprezie nie pojawił się m.in. Snoop Dogg. Internauci szybko zareagowali i zaczęli pytać co się stało, że raper nie przyszedł. Ten w zabawny sposób odpowiedział na Instagramie, publikując filmik z psem i pisząc, że nie przyszedł na imprezę, ponieważ nie został zaproszony!

„Mina jaką zrobiłem, kiedy dowiedziałem się, że nie zostałem zaproszony”. – pisał raper, dodając emotki śmiechu.

NIE TYLKO SNOOP DOGGA ZABRAKŁO NA IMPREZIE JAYA-Z

Co ciekawe na imprezie pojawiło się mnóstwo artystów, którzy nie mają nic wspólnego z firmą należącą do Jaya-Z, Roc Nation! Pojawili się m.in. Kevin Hart, P. Diddy, Lana Del Rey, Quavo, Saweetie czy Ari Lennox. Później pojawiły się osoby związane z firmą, czyli Rihanna, Meek Mill, Big Sean, Nick Jonas i Dj Khaled.

Co ciekawe oprócz Snoop Dogga zabrakło też m.in. Eminema, Dr. Dre, 50 Centa, Drake’a czy Lil Wayne.

Jeden z byłych pracowników Jaya-Z zasugerował, że raper specjalnie nie zaprasza gwiazd, które cieszą się lepszą sławą niż on. Podobno boi się, że ktoś przyćmi jego osobę!

Beyonce i JAY-Z
Autor: USA TODAY Sports/Sipa USA/East News

Zobacz też: 

NAJNOWSZE