Jay Pickett nie żyje! Smutną wiadomość przekazał Jim Heffel

2021-08-01 11:10 es
Jay Pickett i Jim Heffel
Autor: facebook.com/Jim Heffel

Z Hollywood dotarła do nas smutna wiadomość. Zmarł Jay Pickett. Aktor miał na koncie wiele ról, w tym angaż w najsłynniejszej operze mydlanej USA - General Hospital. O tym, że Jay Pickett nie żyje, poinformował internautów jego przyjaciel, Jim Heffel.

Zza oceanu dotarły do nas smutne wiadomości. Jay Pickett nie żyje! Aktor miał na koncie wiele ról. Jedną z najgłośniejszych produkcji z jego udziałem był General Hospital. To najdłużej produkowana opera mydlana w USA! Niedawno Jay Pickett występował w takich filmach jak Soldier's Heart, A Woman Deceived czy Urodzinowy koszmar.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Jay Pickett nie żyje

Wiadomość przekazał inny aktor, Jim Heffel. Poinformował na Facebooku, że Jay Pickett nie żyje i odszedł jak "prawdziwy kowboj".

Wczoraj straciłam dobrego przyjaciela, a świat stracił wspaniałą osobę. Jay Pickett postanowił odjechać do Niebios. Jay zginął, siedząc na koniu, gotowy do ciągnięcia liny w filmie Treasure Valley w Idaho. Droga prawdziwego kowboja. Jay napisał tę historię i zagrał w niej. Był także współproducentem ze mną i Vernonem Walkerem. Będzie go naprawdę brakowało. Jedź jak partner wiatru.

Napisał Jim Heffel.

Zobacz też:

NAJNOWSZE