Jan Janga-Tomaszewski nie żyje. Aktor użyczał głosu m.in. w Hobbicie

2021-07-06 17:49 es
Jan Janga-Tomaszewski
Autor: facebook.com/teatr.ateneum Nie żyje Jan Janga Tomaszewski. Aktor z warszawskiej Pragi zmarł w wieku 69 lat

Dotarła do nas smutna wiadomość. Nie żyje Jan Janga-Tomaszewski. Znany był z produkcji takich jak „07 zgłoś się”, „Na wspólnej”, „M jak miłość” czy „Prawo Agaty”. Z pewnością kojarzycie także jego głos, użyczał go w serii filmów o Hobbicie. Jan Janga-Tomaszewski zmarł w wieku 69 lat.

Z polskiego show-biznesu dotarła do nas smutna wiadomość. W ciągu ostatnich tygodni odszedł kolejny aktor. Nie żyje Jan Janga-Tomaszewski. Zaskarbił sobie sympatię widzów dzięki rolom w takich produkcjach, jak „07 zgłoś się”, „Na wspólnej”, „M jak miłość” czy „Prawo Agaty”. Jednak jeśli nie możecie skojarzyć go z wyglądu, to głos znacie na pewno.

Jan Janga-Tomaszewski był nie tylko aktorem, ale i użyczał głosu w wielu produkcja. Warto wymienić, chociażby serię filmów o przygodach Hobbita, Tarzan czy grę Harry Potter i Komnata Tajemnic.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Jan Janga-Tomaszewski nie żyje

Smutną wiadomość przekazał w social mediach Teatr Ateneum.

Hej, Janku…🖤🖤🖤 Dziękujemy Ci za wszystko. Bracie, Przyjacielu, Kolego z Ateneum.

Na co zmarł Jan Janga-Tomaszewski? Aktor już od pewnego czasu zniknął z telewizji, żeby zając się swoim zdrowiem. Walczył z półpaścem, a kilak miesięcy temu zdiagnozowano u niego raka płuc z przerzutami do mózgu.

Na leczenie Jana Janga-Tomaszewskiego utworzono nawet zbiórkę w internecie. Niestety już za późno.

Zobacz też:

NAJNOWSZE