Jason Momoa tonął w długach po odejściu z Gry o tron! "Nie miałem co jeść!"

2020-11-11 19:53 mm
Jason Momoa
Autor: WP Pix / SplashNews.com/East News

Jason Momoa w szczerym wywiadzie opowiedział, że po odejściu z obsady serialu "Gra o tron" wpadł w potężne tarapaty finansowe. Aktor wyznał, że był zadłużony po uszy i nie było go stać nie tylko na opłacenie bieżących rachunków, ale nawet na kupienie jedzenia! Jak to możliwe, że członek obsady jednego z najpopularniejszych seriali świata nie miał żadnych oszczędności?

Jego twarz znają dobrze wszyscy fani serialu "Gra o tron". Jason Momoa, który wystąpił w roli Khala Drogo, to jeden z najbardziej charakterystycznych członków obsady "Game of Thrones". I jednocześnie jeden z najbardziej lubianych aktorów tego serialu, co jest niezłym wyczynem, bo Jason wystąpił tylko w 10 z 73 odcinków - Khal Drogo został uśmiercony w epizodzie wyemitowanym 3 czerwca 2012 roku.

Rola Jasona Momoa w "Grze o tron" została bardzo dobrze oceniona przez krytyków, był za nią nawet nominowany do nagród Emmy i nagród Gildii Aktorów Ekranowych. Może się wydawać, że po takim sukcesie aktor przebiera w ofertach, a jego księgowy zaciera ręce licząc kolejne miliony monet na koncie. Ale nic z tego...

Jason Momoa opowiedział właśnie w wywiadzie dla Instyle, że po odejściu z "Gry o tron" był bliski bankructwa!

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

"Nie miałem co jeść"

Okazuje się, że po odejściu z serialu "Gra o tron" Jason Momoa borykał się z poważnymi problemami finansowymi. Aktor wyjawił, że z trudem opłacał bieżące domowe rachunki i miał problemy z utrzymaniem siebie, żony i dwójki dzieci.

Po "Grze o tron" głodowaliśmy. Nie mogłem znaleźć pracy. To bardzo trudne, kiedy masz dzieci i jesteś całkowicie zadłużony

- wyznał Jason Momoa.

Jak to możliwe? 

Okazuje się, że paradoksalnie rola Khala Drogo w pierwszym okresie bardziej zaszkodziła aktorowi, niż pomogła mu w rozkręceniu kariery. Jason Momoa wspomina, że został zaszufladkowany jako gość, który może zagrać tylko mało rozgarniętych i prymitywnych mięśniaków! Ludzie z branży zakładali, że Momoa nie potrafi czytać list dialogowych i słabo mówi po angielsku!

Nie docierało do nich, że gram tylko taką rolę. W niczym nie przypominam Drogo

- wspomina aktor.

Jason Momoa stanął finansowo na własnych nogach dopiero po jakimś czasie, kiedy dostał rolę w "Lidze Sprawiedliwości" i "Aquamanie", który zarobił dla wytwórni ponad miliard dolarów. 

Figury woskowe gwiazd

Pytanie 1 z 6
Na zdjęciu jest...
Priyanka Chopra
NAJNOWSZE