Jan Kliment PRZEKLĄŁ PRZED KAMERAMI: Ch** im w d**ę!

2021-10-27 7:30 RD
Jan Kliment
Autor: WBF Jan Kliment

UPS! Ale wpadka! Jan Kliment przy kamerami czuje się bardzo swobodnie. Do tego stopnia, że nie zauważył obecności jednej z nich, gdy konkretnie rzucał mięsem… WSZYSTKO SIĘ NAGRAŁO! Zobaczcie na Hotplota.pl.

Jan Kliment jest jedną z tych osób, której program Taniec z Gwiazdami dał ogromną popularność. Janek zaczynał jako partner gwiazd, później sam stał się gwiazdą. Obecnie zasiada w jury programu Mam Talent obok Małgosi Foremniak i Agnieszki Chylińskiej. Nie mogło go jednak zabraknąć na wielkim finale programu Taniec z Gwiazdami, który odbył się w poniedziałek. 

Janek chyba nie do końca był zadowolony z werdyktu widzów. Pocieszając Kajrę po przegranej użył mało cenzuralnych słów… Zobaczcie sami!

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Po wielkim finale emitowanym na antenie telewizji Polsat rozpoczęła się transmisja na facebookowym profilu Tańca z Gwiazdami. Przy pocieszaniu Kajry Janek powiedział: 

Ch** im w d**ę. No ja pi***olę...

Najlepsza w tym wszystkim była żona Jana, Lenka, która pokazała na kamerę i zrobiła zdziwioną minę. Wiedziała, że wszystko poszło w świat. :D 

Całość nadal dostępna jest w sieci. Zobaczcie (od 1:05): 

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co takiego Cardi B dostała od Offseta na urodziny?
NAJNOWSZE