Sylwia Przybysz URODZIŁA! Zobacz pierwsze zdjęcia córki Jana Dąbrowskiego! Znamy też imię!

2020-01-14 15:09 nk
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
Autor: WBF

W końcu! Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali po raz pierwszy rodzicami! Świeżo upieczona mama podzieliła się z fanami zdjęciem swojej pięknej córeczki, a także zdradziła jej imię. Nie ma takiej możliwości, by najnowszy post na Instagramie świeżo upieczonej mamy nie wzruszył jej wiernych fanów!

Fani tej pary długo trzymali kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. W końcu doczekali się! Sylwia Przybysz urodziła swoje pierwsze dziecko! 21-letnia piosenkarka została mamą i z radością podzieliła się tym faktem z internautami.

Sylwia Przybysz urodziła. Znamy imię jej córeczki!

Płeć dziecka już wcześniej była fanom znana. Sylwia Przybysz dwa miesiące temu zdradziła na Instagramie, że urodzi córeczkę. Tajemnicą było jednak dotąd jej imię. Nawet kiedy Jan Dąbrowski pokazywał fanom pokój dziecka, imię zapisane w ramce zostało specjalnie zakryte! Teraz wszystko stało się jasne!

Pola Dąbrowska 🐻
Nasza największa miłość!
Dziś nie jestem w stanie napisać nic. Odebrało mi mowę. Wiem jedno. Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi! @jdabrowsky 💕

- napisała na Instagramie Sylwia Przybysz przy zdjęciu ślicznej małej istotki w różowym ubranku i czapeczce, którą mama tuli do siebie czule w białym kocyku.

Więcej szczegółów zdradza na swoim Insta stories Jan Dąbrowski, który również pochwalił się małą Polą. Z jego relacji wynika, że bóle porodowe zaczęły się u Sylwii już w poniedziałek, 13 stycznia 2020, jednak maleństwo przyszło na świat dopiero dobę później

Wczoraj wybudziła nas z samego rana, by dzisiaj o 10:27 przyjść na świat. Witaj córeczko

- przywitał swoje dziecko na świecie szczęśliwy tata.

Pola Dąbrowska
Autor: www.instagram.com/jdabrowsky
NAJNOWSZE