Jakub Tolak

i

Autor: instagram.com/foxesineden Jakub Tolak walczy o zdrowie.

Gwiazdy

Jakub Tolak czeka na poważną operację. Poruszający wpis żony gwiazdy "Klanu"

2024-02-22 13:41

Jakub Tolak to aktor, który mogą znać fani polskich seriali. Grał między innymi w kultowej telenoweli "Klan". W ostatnich latach trudno go jednak znaleźć w mediach. Mężczyzna postanowił skupić się na swojej rodzinie. Teraz dowiedzieliśmy się, że Kuba zmaga się z poważną chorobą. Czeka go ciężka operacja. Komentarz jego żony chwyta za serce.

Jakub Tolak przechodzi trudny czas. Aktor, który zasłynął rolą Daniela Ross w popularnym serialu "Klan", od dawna nie pojawia się w telewizji oraz na medialnych wydarzeniach. Kuba skupił się na swojej rodzinie. Razem z żoną Zofią Samsel wychowuje córkę. Małżeństwo swoje codzienne życie pokazuje na wspólnym profilu na Instagramie. Można się z niego dowiedzieć, że Kuba i Zosia postanowili porzucić tradycyjny dom i żyć na łonie natury. Od pewnego czasu mieszkają w kamperze. Podróżują z dzieckiem i odwiedzają piękne miejsca. Odcięcie od głośnej codzienności pomaga im również w radzeniu sobie z poważnym problemem. Jakub zmaga się z chorobą serca i wkrótce czeka go operacja, która może być decydująca o jego życiu i przyszłości.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Jakub Tolak walczy z chorobą

O chorobie gwiazdy "Klanu" dowiedzieliśmy się dzięki wpisowi, który Zofia opublikowała na Instagramie. - Ile jeszcze będziecie tak żyć? Nie wiemy. Ten wyjazd jest podobny do wcześniejszych, mimo różnego rodzaju trudności, jest łatwo, wiemy co robić i co nas czeka. Ale niebawem czeka nas też życiowy zakręt. Kuby operacja serca zbliża się wielkimi krokami. Będzie lęk, strach, pora na przeanalizowanie przyszłości - czytamy na profilu foxesineden. - Bierzemy oddech i szukamy spokoju w drodze. Teraz nam się bardzo przyda. Ładujemy baterie na zapas. W przyszłych miesiącach będziemy z tego czerpać - dodaje żona Jakuba.

Jakub Tolak - filmografia

Lista wybranych produkcji z udziałem Jakuba Tolaka:

  • Klan
  • Francuski numer
  • Na kocią łapę
  • Bulionerzy
  • Tajemnica Westerplatte
  • Barwy szczęścia