Jakie wesele wyprawią Nick Jonas i Priyanka Chopra? Znamy szczegóły

2018-10-04 13:09
Nick Jonas i Priyanka Chopra w Indiach
Autor: AP/Associated Press/East News

Jak Nick Jonas i Priyanka Chopra planują swoje wesele?

Nick Jonas i Priyanka Chopra nie przestają zaskakiwać swoich fanów. Para w ostatnim czasie spędziła sporo czasu w Indiach. Chociaż oficjalnie pojechali tam na urodziny jednego z przyjaciół aktorki, to fani mają swoje teorie...

>> Nick Jonas i Priyanka Chopra biorą SEKRETNY ŚLUB w Indiach?!

Nie wszystkie zagraniczne portale wierzą w doniesienia o tajnym ślubie. Jak jest naprawdę? Kiedy Nick Jonas i Priyanka Chopra wezmą ślub? Uporządkowaliśmy informacje, jakie do tej pory udało nam się zdobyć.

Czy Nick Jonas i Priyanka Chopra są już małżeństwem?

Na razie nie ma oficjalnej informacji, że Nick Jonas i Priyanka Chopra faktycznie wzięli tajny ślub. Jednak para przecież nie jest zobowiązana do dzielenia się takimi szczegółami.

Nick Jonas i Priyanka Chopra poznali się na Met Ball w 2017 roku. W sierpniu tego roku piosenkarz oświadczył się swojej wybrance, podczas celebrowania jej 36 urodzin. Wzięli także udział w tradycyjnej ceremonii w Bombaju, uznawanej za jedną z najważniejszych ceremonii przedślubnych na indyjskich weselach, deklarując, że para jest oficjalnie zaręczona.

Później Nick Jonas i Priyanka Chopra przedstawili sobie swoich rodziców, a to przecież także poważny krok.

Szczegóły ślubu Nicka Jonasa i Priyanki Chopry

Teraz para przebywa w Indiach, gdzie świętuje urodziny przyjaciela aktorki. Teściowa Nicka Jonasa przekonuje, że para nie wzięła żadnego tajnego ślubu. Co więcej, twierdzi, że Nick Jonas i Priyanka Chopra nie ustalili jeszcze daty ślubu. Podobno oboje mają teraz zobowiązania do pracy, które muszą dokończyć.

Matka aktorki marzy, by jej córka miała "tradycyjne, indyjskie wesele". Jednak źródło Vanity Fair przekonuje, że ceremonia będzie pomieszaniem dwóch kultur.

Priyanka Chopra chcąc przekonać fanów, że ślubu jeszcze nie było, opublikowała zdjęcie z przyjacielem, którego urodziny świętowali. Wierzycie jej?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE