Jaki jest w łóżku Kuba Wojewódzki? Anna Mucha przerwała milczenie! Pocisnęła...

2019-01-09 12:34
Kuba Wojewódzki i Anna Mucha
Autor: Jan BIELECKI/East News, Artur Zawadzki/REPORTER

Anna Mucha wprawiła wszystkich w osłupienie komentując intymne szczegóły na temat swojego dawnego związku z Kubą Wojewódzkim! Dlaczego zdobyła się na taką otwartość?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki swego czasu nie schodzili z czołówek polskiej prasy plotkarskiej. Trwający przez kilka lat związek showmana i pięknej aktorki był szeroko komentowany, jednak oni sami niechętnie wypowiadali się na temat swojego romansu.

Aż do teraz! Najpierw o swoim związku z Anią Muchą napisał Kuba Wojewódzki. W swojej książce "Nieautoryzowana autobiografia" dziennikarz nazwał aktorkę "swoim najpiękniejszym dopełnieniem".

>> Zimna wojna w drodze po Oscary 2019! Aż 4 nominacje dla Polaków na BAFTA!

Teraz Anna Mucha zdecydowała się dodać od siebie trzy grosze. I to jakie!

ANNA MUCHA WSPOMINA... SEKS Z KUBĄ WOJEWÓDZKIM

Ania Mucha i Kuba Wojewódzki byli parą przez niecałe 4 lata, od 2003 do 2007 roku. Od ich rozstania minęło już sporo czasu, ale chyba oboje wspominają ten okres wyjątkowo.

Tylko, czy tak samo? :)

Anna Mucha nawiązała do książki Wojewódzkiego i fragmentu o ich związku podczas rozmowy z Fleszem. Niespodziewanie aktorka zdobyła się na bardzo interesujące wyznanie.

Jestem jedną z nielicznych osób, które wiedzą i ciągle pamiętają, jaki Kuba naprawdę jest w łóżku. Byłam zaskoczona powstaniem tej książki. Nie wiem, może ktoś tu musiał spłacić kredyt?

- powiedziała ze śmiechem Anna Mucha.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE